Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

“Aprīļa pilieni” Aglonas internātvidusskolā

Lai uz skatuves justos brīvi, droši, attīstītu savus talantus un domātu pozitīvi,   15. aprīlī Aglonas internātvidusskolas Skolēnu Dome organizēja pasākumu – šovu “Aprīļa pilieni’”.  Šovā varēja izpausties dažādi – gan dziedot, dejojot, gan spēlējot kādu mūzikas instrumentu vai stāstot anekdotes.  Atsaucība bija ļoti liela, savu dalību šovam pieteica  43 dalībnieki.
Skolēnu sniegumu vērtēja žūrija – skolotāji Didzis Vanags, Velga Puzo un Guntis Tjarvja.  Dalībniekiem bija interesanti uzklausīt žūrijas komentārus un vērtējumu uzreiz pēc uzstāšanās. Noslēgumā katrs dalībnieks piešķīra 5 punktus savam favorītam. Rezultātā 1. vietu ieguva 4. klases Konstantīns Ivanovs par deju ar spēka vingrojumiem, 2. vieta tika 5.klases Dacei Daukštei par dziesmas  “Zeme laimīgā” izpildījumu, 3. vietaKerijai Keitai Kampānei ( 3.kl.) par izteiksmīgu lasījumu un Annijai Rateniecei par izjusto klavierspēli. Skolēnu Domes specbalva tika mazajai dziedātājai Viktorijai Dronovai no 1.klases.
Tā bija iespēja kāpt uz skatuves un piedalīties, nodemonstrēt savas prasmes citiem. Prieks par skolēnu lielo atsaucību un atraktivitāti.

Foto un teksts:  Aglonas internātvidusskolas
direktora vietniece Māra Ušacka

Ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv