Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Apsveikti pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji

14. decembrī Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā (VBTAI) tika sveikti VBTAI organizētā konkursa pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu finālisti.


Konkursa gaitā skolotāji tika aicināti sūtīt savu klases audzināšanas stundu aprakstus un dokumentējumus. Konkursa mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (cieņa un savstarpējo attiecību kultūra, vardarbība un mobings, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs arī citiem skolotājiem. Konkursā tika organizēts kustības „Draudzīga skola” ietvaros un tajā tika saņemts vairāk nekā 50 pedagogu darbu, ko izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.
1. – 4. klašu grupā uzvarēja Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centra skolotājas Artas Pavāres konkursam iesūtītais darbs, Izcilības rakstu saņēma Babītes vidusskolas skolotājas Agnijas Dancītes darbs, bet Atzinības raksti tika Bauskas sākumskolas pedagoģei Daigai Eimusai un Aglonas vidusskolas pedagoģei Ritai Ivbulei. Apsveicam skolotāju ar tik augstiem panākumiem un novēlam jaunas radošas uzvaras!

Avots: Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv