Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Ar LMT atbalstu tika īstenots projekts Aglonas vidusskolā

Aglonas vidusskola piedalījās “Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) projektu konkursā “LMT Latvijai” ar projektu “Mūsdienīga bibliotēka – mācību informācijas centrs skolā”. Projekts tika atbalstīts un saņēma finansējumu 1998 EUR Aglonas vidusskolas bibliotēkas labiekārtošanai.


Jaunā mācību gada ieskaņās skolēni, skolotāji, skolas darbinieki tika aicināti piedalīties “Atklāto durvju stundā Aglonas vidusskolas bibliotēkā” un iepazīties ar projekta rezultātiem un jaunajām iespējām. Pasākumā Aglonas vidusskolā kopā ar skolēniem un skolotājiem piedalījās arī Aglonas novada domes priekšsēdētāja Ingūna Barkeviča un LMT Biznesa klientu centra “Daugavpils” vadītāja Edīte Faibuševiča.

Aglonas vidusskolas bibliotēkas telpas ir pieejamas ikvienam apmeklētājam, tai ir nozīmīga loma sabiedrības dzīvē un mūsdienīga mācību procesa organizēšanā. Projekta īstenošanas rezultātā tās ir kļuvušas mājīgākas, mūsdienīgākas. Bibliotēkas telpas ir labiekārtotas, iegādāti sēžammaisi un pufi. Bibliotēkā apmeklētāju vajadzībām tagad ir pieejami divi datori ar interneta pieslēgumu, multifunkcionāla iekārta (printeris, skeneris, kopētājs), projektors, ekrāns, kā arī jaunas galda spēles un lego konstruktori. Tas ir liels ieguldījums skolas un visa novada infrastruktūras attīstībā.

Paldies LMT par piedāvāto iespēju idejas realizēšanā!

Paldies visiem, kuri atbalstīja projekta īstenošanu un aktīvi balsoja!

 

Informāciju iesniedza: Valentīna Ondzule, Aglonas vidusskolas bibliotekāre

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv