Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Ziedo asinis 8. martā Aglonā un saņem dāvanā L’Oréal lūpukrāsu

Šī gada 8. martā no plkst. 9.00 līdz 12.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu Aglonas Kultūras centrā, Aglonā, Somersetas ielā 34. VADC sadarbībā ar L’Oréal Baltic 8.martā visām daiļā dzimuma asins donorēm dāvinās lūpukrāsu.


Mēs vienmēr meklējam cilvēkus, kuri var izmainīt pasauli, līdz aptveram, ka šie cilvēki ir ikviens no mums, tāpēc iesaistoties asinsdonoru kustībā, Tev ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem. Starp šiem cilvēkiem jebkurā brīdī vari būt arī Tu, tādēļ nestāvi malā! Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam. Asinis ir nepieciešamas ķirurģiskiem slimniekiem ar akūtām asiņošanām, operācijām, slimiem bērniem, kā arī onkoloģisko, hematoloģisko u.c.  pacientu ārstēšanā.

Informācijai: L’Oréal Paris CaresseCoral&Floral lūpu krāsu/spīdumu, pateicoties tā maigajiem un puscaurspīdīgajiem toņiem, iespējams uzklāt pat bez spoguļa palīdzības. Turklāt tas Jūsu lūpas aizsargās un mitrinās līdz pat sešām stundām.

Aicinām ziedot asinis visu asins grupu donorus!

Avots: Valsts asinsdonoru centrs

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv