Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Atbalsti savējos un iesaisties akcijā “Labie darbi”!

Ir pagājis apaļš gads kopš kopīgiem spēkiem izdevās realizēt projektu “Spēļu un rotaļlietu bibliotēkas izveide Aglonā”. Aicinām atkal būt atsaucīgiem un iesaistīties akcijā “Labie darbi”!

Ar Jūsu trim balsīm var realizēties Aglonas bērnu un jauniešu sen lolots sapnis, lai arī Aglonā būtu savs tūrisma resursu punkts.

Ikviens balsojums ir vērtīgs un svarīgs!

Lūdzam nobalsot draugiem.lv

Ar BEZMAKSAS sms palīdzību no labiedrabi.lv

Un arī inbox.lv tīmeklī

Projekta vadītāja Laura Mežiniece uzsver: “Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par tūrisma aktivitātēm, vēlmi iepazīt Latvijas un Aglonas skaistākās vietas un objektus, nepieciešams Jūsu atbalsts. Tūrisma inventārs ir dārgs, to nevar iegādāties katrs gribētājs. Bieži gadās, ka 16 gadus vecs jaunietis ne reizi nav gājis pārgājienā, gulējis teltī vai gatavojis vakariņas uz ugunskura.

Ja projekts tiks atbalstīts, paredzēts
• Izveidot un aprīkot tūrisma inventāra resursu punktu, kas būs pieejams ikvienam novada iedzīvotājam, pašvaldības iestādei, organizācijai tūrisma aktivitāšu organizēšanai un īstenošanai
• Rīkot nakts pārgājienu bērniem un jauniešiem no sociālā riska ģimenēm
• Izmantot inventāru interešu izglītības nodarbībām “Mazais tūrists”, kura mērķis ir apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes, dodoties pārgājienos, pārbraucienos vai ekspedīcijās.”

Kopā mums noteikti izdosies!
Esi aktīvs un palīdzi savam novadam!

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv