Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Atskats uz dienas nometni „Ceļojam kopā!” Aglonas BJBLPC „Strops”

Laika posmā no 16. līdz 20. augustam programmas „Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai” ietvaros Aglonas BJBLPC „Strops” organizēja nometni „Ceļojam kopā!” 7-18 gadus veciem Preiļu novadā deklarētajiem bērniem un jauniešiem un Preiļu novada izglītības iestāžu audzēkņiem.

Nometne – tā ir iespēja iegūt jaunus draugus, nostiprināt draudzības saites ar jau esošajiem, iespēja apzināties draudzības, izpalīdzības, sadarbības, uzticēšanās, apņēmības un pozitīvas attieksmes pret visu sev apkārt esošo īsto vērtību… Tā ir iespēja pilnveidot jau esošās prasmes un iemaņas vai apgūt jaunas lietas un  paskatīties uz pasauli ar citām acīm, ieraudzīt vēl neieraudzīto un skaisto mums apkārt. Tas ir piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un pozitīvām emocijām piepildīts laiks.

Katra diena nometnes dalībniekiem bija piepildīta ar ekskursijām (Keramikas darbnīca Preiļos, „Laimes muzejs” Indrā, pasākums „Kad piepildās bērnības sapņi” leļļu galerijā Krāslavā, Sporta atrakciju parks „Starp debesīm un zemi ” Krāslavā, Latgales zoodārzs, mini ZOO JuRita , Pasta un informācijas muzejs Aglonā) un radošu darbošanos, lai mazinātu Covid -19 pandēmijas radītās krīzes sekas bērnu un jauniešu vidū.

Nometnes vadītāja Vija izveidoja WhatsApp grupu ar dalībnieku vecākiem un informēja katru dienu par notikumiem nometnē. Paldies vecākiem par sapratni, par savlaicīgu bērnu atvešanu uz nometni un motivējošiem atbalsta vārdiem. Daži no tiem: „Paldies: par saturīgi un izzinoši pavadītu laiku, par jauko piedzīvojumu nedēļu, par ceļojumiem, radošumu, interesantu un radošu darba nedēļu, mans bērns uz nometni gāja ar prieku, bērniem bija īstens prieks šajās dienās, lai turpmāk veicas tikpat radoši!” Vēl kāda mamma raksta: „Paldies! Visi malači! Bērns laimīgs…es laimīga”.

Sirsnīgs paldies autobusa šoferim Ivaram Verzam par iecietību un sapratni, Aglonas vidusskolas pavārītēm par garšīgajām pusdienām. Paldies Preiļu novada domei un Aglonas pagasta pārvaldei par atbalstu.

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Aglonas BJBLPC „Strops” vadītāja Māra Ušacka

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas pagasta pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv