Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Atskats uz sporta dzīvi Aglonas novadā 2018. gadā

Pagājušais gads bija diezgan bagāts ar dažādiem sporta pasākumiem Aglonas novadā.  


Kastuļinas pagasts pagājušā gada laikā sarīkoja sporta pasākumus ziemas un vasaras makšķerēšanā, novusā, galda tenisā, biljardā, dambretē,  pludmales volejbolā, spiningošanā, tika rīkota sporta diena. Kopā pasākumos piedalījās ap 200 dalībnieku.
Grāveru pagastā tika organizētas novada zemledus makšķerēšanas sacensības, sarīkota senioru sporta diena, kā arī notika mednieku sacensības. Pasākumos pulcējās ap 100 dalībnieku.
Šķeltovas pagastā  spēlēja novusu, galda tenisu, notika šautriņu mešanas turnīrs, zemledus makšķerēšana, rudens kross. Kopā piedalījās ap 80 dalībnieku.
Aglonas pagastā pagājušā gada laikā tika novadīti  apmēram 25 sporta pasākumi, kuros piedalījās pie 800 dalībnieku. Bez jau tradicionālajiem sporta pasākumiem bija vēl arī pludiņmakšķerēšana uz dīķiem 4 posmi, nūjošanas sacensības, traktortehnikas parāde, braucieni uz hokeja un basketbola spēlēm Rīgā. Masveidīgākais pasākums bija olimpiskā sporta diena Aglonas vidusskolā, kura sarīkoja pārgājienu ar dažādām sporta aktivitātēm. Piedalījās ap 150 dalībnieku.
Sporta hallē darbojas  sporta pulciņš basketbolā, kā arī notiek futbola un  vieglatlētikas nodarbības saskaņā ar sadarbības līgumu starp Preiļu bērnu un jauniešu sporta skolu un Aglonas novada pašvaldību. Sporta centrā tiek iznomātas telpas jaukto cīņu MMA sporta sekcijai.
Interesenti var apmeklēt arī trenažieru zāli. Darbojas nūjošanas trase vasarā, bet ziemā tajā ir ierīkota slēpošanas trase. Pie vidusskolas  ziemas periodā darbojas apgaismota slidotava. Novada iedzīvotāji var paņemt slēpes un slidas sporta hallē bez maksas.

Informāciju iesniedza: Andris Kurmis, Aglonas novada sporta pasākumu organizators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv