Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Atvērtās dienas laukos

  Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” rīko akciju “Atvērtās dienas laukos”, kas norisināsies no 16. – 18. maijam.  Šīs akcijas mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.

Vēlamies ar šo akciju ieinteresēt pilsētu iedzīvotājus 3 dienas aktīvi iepazīt Latvijas laukus, nobaudīt dažādus lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties dažādus laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudīt dažādas aktivitātes, ko var piedzīvot Latvijas laukos. Akcijas ietvaros ~ 100 saimniecības visā Latvijā 3 dienu laikā atvērs savas sētas apmeklētājiem, piedāvājot kādas atlaides saviem produktiem vai pakalpojumiem. Būtiski, ka akcijas piedāvājums katrā saimniecībā ir tik interesants, lai apmeklētāji vēlētos doties tieši pie jums, savukārt citi produkti vai pakalpojumi, ko piedāvājat, lai nestu jums atdevi no dalības akcijā īstermiņā un ilgtermiņā.

Lai piedalītos akcijā – atvērtai saimniecībai jānoformulē akcijas piedāvājums tikai šīm 3 dienām (piemēram: būtiskas atlaides produkcijas iegādei vai pakalpojumiem, bezmaksas papildus pakalpojums vai produkcija, tikai akcijas laikā pieejami pakalpojumi vai iespējas). Pieteikties līdz 28. martam. Pieteikuma veidlapa šeit: Atverto_dienu_pieteikums

Pēc Latvijas Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” informācijas

sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv