Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Autobusa maršruti Ziemassvētkos

Lai varētu nokļūt uz Ziemassvētku dievkalpojumu Aglonas bazilikā, 24.decembrī kursēs divi autobusi.

I maršruts – Laiks
Aglona – Kapiņi 19:10
Bērzgale 19:15
Ezera Ukini 19:20
Jaunaglona 19:25
Aglona 19:35

II maršruts – Laiks
Aglona – Karpu ezers 19:00
Valaiņi 19:05
Jaudzemi 19:10
Tūļi 19:15
Peski 19:20
Lopoti 19:25
Dudiški 19:30
Gūteņi 19:35
Spīķi 19:40
Salenieki 19:45
Aglona 19:50

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv