Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Autovadītāju ievērībai: Aglonas virzienā dodas svētceļnieku grupas; dodoties uz pilsētu svētkiem, jārēķinās ar ceļu būvdarbiem un palēninātu satiksmi

Aicinām autovadītājus ņemt vērā, ka pa autoceļiem Aglonas virzienā virzās svētceļnieku grupas, un ir jābūt piesardzīgiem, tās apbraucot. No Rīgas puses Aglonas virzienā lielākie remontdarbu posmi ir uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no tilta pār Aivieksti līdz Jēkabpilij un no Preiļiem līdz Bašķiem uz autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62). Remontposms ir arī otrpus Aglonai līdz Grāveriem (P62).


Nedēļas nogalē notiks vairāku pilsētu svētki, arī Rēzeknē un Ventspilī. Dodoties uz Rēzekni, jāņem vērā, ka laiks ceļā no Varakļānu un no Ludzas puses (A12) būvdarbu dēļ var aizņemt pat vairāk nekā stundu. Slēgts ir arī autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posms no apvedceļa (A12) līdz Rēzeknes robežai, un jāizmanto apvedceļš pa Viļakas ielu, Atbrīvošanas aleju un apvedceļu.

Savukārt ceļā uz Ventspili pieci būvdarbu posmi ir uz Ventspils šosejas (A10), no tiem pašreiz lielākais ar trim luksoforu posmiem ir no Popes līdz Ventspilij. Būvdarbi turpinās arī uz Lielupes tilta un starp rotācijas apļiem pie Tukuma. Braucot no Liepājas (P111) un Kuldīgas (P108) puses, būvdarbu radītu satiksmes ierobežojumu nav.

Par lielākiem būvdarbu satiksmes ierobežojumiem uz valsts galvenajiem autoceļiem lasiet VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā .

Avots: VAS “Latvijas Valsts ceļi”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv