Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Balttour izstādē Aglonas novada uzņēmēju piedāvājumi un videofilmas par Aglonu demonstrēšana

Saturs atjaunots: 15.02.2012.

Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2012″, kas  no 10. līdz 12. februārim pulcēs apmeklētājus  izstāžu centrā Ķīpsalā tiek uzskatīts kā starts jaunajai tūrisma sezonai. Izstāde tradicionāli kalpo arī kā ceļvedis, palīgs ceļojumu izvēlē un īstenošanā. Savu tūrisma piedāvājumu prezentēs arī Aglonas novada tūrisma  uzņēmēji un Aglonas novada UAC.SIA” Cīši gords”, Vija Ancāne apmeklētājiem sagādājusi maizes izstrādājumu sortimentu, z/s”Sollomina muiža”, Inese Survilo  piedāvās nogaršot guļbešņīkus un sieru, savukārt z/s”Krastiņi, Anita Reščenko aicinās ielūkoties dabas darbnīcā.

Aglonas novads  izstādei un tūrisma sezonai sagatavojis jaunu tūrisma karti, bukletus, kas prezentē novada tūrisma iespējas un interesantākos objektus, kā arī izstādē pirmo reizi tiks demonstrēta videofilma “Spēka zeme dvēselei” par Aglonas novadu,  kas aicina, gaida ikvienu, jo Aglonas novadā ir savs krāšņums un dabas bagātības, ko vērts ir ne tikai aplūkot, bet arī izbaudīt, sajust garīgās, laicīgās, enerģētiskās vērtības, un ieraudzīt 63 zilo ezeru spoguļus, kas atspīd novada debesīs.

 

Balttour ir pats apmeklētākais un nozīmīgākais notikums Baltijas valstu tūrisma nozarē, kurā piedalās vairāk nekā 250 eksponentu un 600 dalīborganizāciju no 40 Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Pārstāvēti nacionālie un reģionālie tūrisma biroji, viesnīcas, aviokompānijas, tūrisma aģentūras, tūrisma pakalpojumu sniedzēji, reģionālās tūrisma asociācijas u.c.

Ik gadu izstādi apmeklē visvairāk apmeklētāju, salīdzinot visas Baltijā notiekošās tūrisma izstādes. Tiek prognozēts, ka šogad Balttour izstādē būs 30 tūkstoši cilvēku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Skandināvijas, citām Eiropas un Austrumu valstīm.

Izstādes apmeklētāji var iepazīties ar vairāk nekā 600 tūrisma uzņēmumu produktiem un pakalpojumiem, izbaudīt plašu kultūras un izklaides pasākumu programmu, kas arī šogad norisināsies divās tematiskajās hallēs – “Apceļo Latviju!” un “Atklāj pasauli!”, kā Brīvdabas piedzīvojumu teritorijā.