Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Baznīcu nakts foto konkursā atzinību gūst Viļakas un Aglonas baznīcas svētku rotas

Decembrī Baznīcu nakts misija aicināja piedalīties Ziemassvētku laika foto konkursā “Pošam visu greznā rotā!”, iesūtot fotogrāfijas ar Adventa vainagu, Ziemsvētku egli un Betlēmes ainu. Fotogrāfijas tika publicētas Baznīcu nakts facebook un instagram sociālo mediju profilos un par tām notika balsošana, izvēloties uzvarētājus katrā nominācijā.

Nominācijā “Betlēmīte jeb Jēzus bērniņa dzimšanas aina” vislielāko atsaucību guva Vinetas Zeltkalnes fotografētā Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas gaismas Betlēmītes bilde. Kopā tās bija 193 balsis. Nominācijā “Adventa vainags” 51 balsi guva priestera Guntara Skutela fotogrāfija ar Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas Adventa vainagu. Savukārt par skaistāko Ziemassvētku egli tika atzīta Dainas Pušlakas fotogrāfija, kurā redzama Aglonas bazilikas egle. Šī fotogrāfija ieguva 23 balsis.

Ziemasvētku foto konkursa mērķis bija dalīties ar Adventa un Ziemsvētku gaišumu un prieku, kopīgi rādīt un skatīt Ziemasvētku rotas daudzveidību Latvijas baznīcās. Konkursa rīkotāji pateicas visiem dalībniekiem un balsotājiem pat atsaucību.

Avots: LRKB IC

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv