Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Bērnības svētki Šķeltovā

Piektdien, 27. maijā, Šķeltovas Tautas namā norisinājās Bērnības svētku pasākums, kura laikā tika sumināti seši Šķeltovas pagasta bērni.

Saulītei ir tāda vara,
Ka tā visu dzīvu dara -
Kokiem, ziediem palīdz plaukt,
Mazam bērnam lielam augt!


Ciemos pie bērniem bija ieradies Karlsons saldummīlis, bezrūpīgs un pavisam bērnišķīgs, kas tik prata lidināties pa jumtiem, izjokot citus un ēst saldumus.
Ar dziesmām, dzejoļiem, lasītprasmi un rakstītprasmi bērni patīkami pārsteidza bezrūpīgo Karlsonu, turpretī Karlsons visus bērnus izšūpināja skaistajās šūpolēs un dāvāja pa konfektei.
Šķeltovas pamatskolas direktore Olga Afanasjeva un pārvaldes vadītāja Irēna Maļuhina, savā apsveikuma runā uzsvēra to, ka tagad sāksies jauns dzīves posms ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem, kuru pavadīs daudz un dažādas emocijas, sajūtas, darbi un nedarbi, taču tas viss tikai darīs dažādāku ikdienas soli.
Pēc svinīgās daļas bērniem, pateicoties jauniešu neformālas grupas ,,Akvarelis” projektam “Mēs jaunieši – sava pagasta kultūrai”  un projekta finansētājam Aglonas novada domei,  bērniem bija sagādāts īpašs pārsteigums – piepūšamās atrakcijas un batuts.
Smaidi, daudz pozitīvu emociju bija tas, kas pasākumu darīja neaizmirstamu un krāšņu. FOTOGALERIJA.

Informāciju iesniedza:  Santa Klusa, Jauniešu neformālās grupas “Akvarelis”  projekta vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv