Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Bērnu dienas nometne “Jūtu pasaule”

Projekta „Veselības veicināšanas pasākumi Aglonas novadā” (identifikācijas Nr. 9.2.4.2./16/I/002), kura mērķis ir  uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Aglonas novada iedzīvotajiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotajiem, ietvaros Aglonas novada biedrība “ Neaizmirstule” Aglonas vidusskolā organizē 2018. gada 25.-29. jūnijam  bērnu dienas radošā, izglītojošā, atpūtas nometni  “Jūtu pasaule”.

Nometnes mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu un pusaudžu vidū, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, veicināt garīgās veselības saglabāšanu bērniem, pilnveidot psihoemocionālo vidi, praktizējot radošās un fiziskās aktivitātes, veicināt veselīga uztura paradumu veidošanos.
Nometnē aicināti pieteikties līdz 1. jūnijam vai līdz nometnes grupas nokomplektēšanai  20 bērni un pusaudži vecumā no 7 līdz 12 gadiem no Aglonas novada (tai skaitā teritoriāli atstumtie, trūcīgie iedzīvotāji, personas ar invaliditāti), meitenes un zēni. Nometne ir bezmaksas. Nometnes ilgums 5 dienas x 4 h ( no plkst.10.00 līdz 14.00). Nometnē paredzētas tējas pauzes.

Nometnes organizēšana ir virzīta uz garīgās veselības saglabāšanu bērniem, psiho emocionālās  vides uzlabošanu skolā un ģimenē.

Pieteikšanās un informācija pa tālruni 26159464, 26457516  vai, rakstot uz e-pastu rutag@inbox.lv, norādot bērna vārdu, uzvārdu, vecumu, skolu, klasi, vecāku tālruņa numuru vai e-pastu.

Informāciju iesniedza: Ruta Giluče, nometnes vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv