Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Bezmaksas informatīvais seminārs jauniešiem par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām

Saturs atjaunots: 20.04.2018.

12. septembrī, plkst. 9:00, Jauniešu iniciatīvu centrā, Alejas 11a, Dagdā notiks bezmaksas informatīvais seminārs jauniešiem par uzņēmējdarbību.
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company” organizē bezmaksas semināru vidējās (10.-12.klase) izglītības iestāžu izglītojamiem, kā attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanu pēc izglītības iegūšanas, papildināt skolā gūtās zināšanas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas attīstot biznesu un pielietot savas teorētiskās zināšanas ekonomikā.

Semināru vadīs uzņēmēja un pasniedzēja Iluta Arbidāne, kura stāstīs, kā vislabāk attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, palīdzēs rosināt interesi par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanu, dalīsies pieredzē un viedoklī, stāstīs par jaunu produktu virzīšanu tirgū un konkurētspējas veicināšanu, palīdzēs attīstīt prezentāšanas prasmes, stāstīs par inovācijas atbalsta iespējām (Biznesa inkubatori, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls u.c.), un citi temati, kas saistīti ar semināra dalībnieku prasmju pilnveidošanu.
Iluta Arbidāne – uzņēmēja un biznesa stratēģiskās attīstības un menedžmenta konsultante ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi apmācību izstrādē un vadīšanā par uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību un lektore Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas un vadības fakultātē.
Iluta Arbidāne ir daudzu publikāciju un meistarklašu autore par uzņēmējdarbības tēmu. Kopš 2010.gada piedalījusies interešu izglītības procesā sagatavojot un vadot meistarklases par dažādām uzņēmējdarbības tēmām, piemēram, „Sevis prezentācijas prasmes”, „Lietišķā etiķete”, ,,Esi līderis”, ,,No idejas līdz savam biznesam”, ,,Idejas attīstība”.
 Seminārs skolēniem notiek LIAA realizētās “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, un to līdzfinansē Eiropas Savienības Strukturālie fondi.

Vairāk informācijas par semināru var saņemt sazinoties ar Elīnu Gusāri, tel: 28686372

Avots:  SIA “Ķemers Business and Law Company”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv