Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Bezmaksas konsultācijas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājiem un apsaimniekotājiem par ēku siltināšanu un Eiropas līdzfinansējuma saņemšanu!

Saturs atjaunots: 20.02.2012.

SIA „Solution Expert” piedāvā bezmaksas konsultācijas par Eiropas līdzfinansējuma saņemšanas procesu, ēku energoefektivitāti paaugstinošiem pasākumiem, nepieciešamās dokumentācijas un projektu pieteikumu sagatavošanu, kā arī pāreju no fosilajiem uz atjaunojamajiem energoresursiem un dzīvokļu īpašnieku korporāciju izveidi.
Bezmaksas konsultācijas sniedzam gan individuāli, piemēram, namu apsaimniekotājiem vai iedzīvotājiem, gan grupām, piemēram, daudzdzīvokļu māju kopsapulcēs vai semināros.
Soli pa solim kopā ar Jums iziesim cauri visam procesam un palīdzēsim rast praktiski un ekonomiski optimālākos risinājumus.

Mēs sadarbojamies ar Vides ministriju, Latvijas energoauditoru asociāciju un dažādām Latvijas domēm un pašvaldībām (atsauksmes pēc pieprasījuma).

Bezmaksas konsultācijas ietver:

-     Informāciju par Eiropas Savienības līdzfinansējuma saņemšanas procesu, kas ļauj atgūt 50 – 60% no ēkas renovācijas izmaksām;

-     Ēku energoefektivitātes paaugstinošiem pasākumiem;

-     Nepieciešamās dokumentācijas un projektu pieteikumu sagatavošanu.

Piedāvājam arī veikt:

-    Energoauditu;

-    Vienkāršoto vai tehnisko renovācijas projektu;

-    Ēkas tehnisko apsekošanu;

-    Ēkas energosertificēšanu.

Tel: 20076706; 20008758
E-pasts: Dairis@SolutionExpert.lv