Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Darba devējus aicina piedalieties gadatirgū „Darbs un karjera 2017”

9. martā viesnīcā „Park Hotel Latgola” Daugavpilī no plkst. 11.00 līdz 14.00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017”.


NVA un EURES starptautiskie darba gadatirgi Liepājā un Daugavpilī – tā ir lieliska iespēja darba devējiem satikties ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo darba attiecību uzsākšanu. Šajos pasākumos darba devēji varēs informēt darba meklētājus par savu uzņēmumu, vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas un atlasīt piemērotākos potenciālos darbiniekus.  Gan darba meklētāji, gan darba devēji tiks informēti par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties dažādos apmācības vai nodarbinātības pasākumos, interesenti varēs iepazīties ar aktuālajām vakancēm, kas reģistrētas NVA, kā arī saņemt karjeras konsultācijas. Darba meklētājiem pasākumos Liepājā un Daugavpilī būs iespēja iepazīties arī ar ārvalstu darba devēju piedāvātajām vakancēm un darba intervijās pārrunāt nodarbinātības iespējas, kā arī saņemt konsultācijas par darba, izglītības, karjeras un biznesa iespējām gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Darba gadatirgū Daugavpilī notiks ne tikai individuālās konsultācijas un darba intervijas, bet arī darba un karjeras semināri ar Latvijas un Eiropas valstu ekspertu piedalīšanos.
Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, tiek plānots, ka pasākumus Liepājā un Daugavpilī apmeklēs ap 2000 cilvēku, to vidū būs ne tikai darba meklētāji, bet arī nodarbinātie, kuri meklē papildu darbu vai jauna darba iespējas.
Aicinām darba devējus piedalīties darba gadatirgū „Darbs un karjera 2017” un aktīvi izmantot tā iespējas!
Darba devējiem un darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS.
Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots.
Pieteikties dalībai darba devēji var līdz šī gada 20. februārim.
Pieteikumu anketa dalībai darba gadatirgū “Darbs un karjera 2017” Daugavpilī https://goo.gl/forms/AG9FAsaNya4fBaXV2

Uzziņa:
EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē Eiropas Komisija (EK) un pārstāv 32 valstu (visas Eiropas savienības (ES) valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) nodarbinātības dienesti.
EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskajos, juridiskajos un administratīvajos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē un Daugavpilī.
Saites:
www.nva.gov.lv/eures – NVA EURES konsultanti
www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls

Avots: Nodarbinātības valsts aģentūra

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv