Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Daugavpils Universitāte aicina uz bezmaksas latviešu valodas kursiem

Daugavpils Universitāte turpina Sabiedrības integrācijas fonda finansētā projekta “Piederīgs Latvijai! Intensīvie latviešu valodas kursi iedzīvotājiem Latgales reģionā”, ID Nr. 2014.LV/LV/1/2-17/02 īstenošanu.

Latviešu valodas apguve ir paredzēta pieaugušajiem Daugavpils reģiona iedzīvotājiem, kas legāli uzturas Latvijā un kuru dzimtā valoda (pamatvaloda) nav latviešu valoda, izņemot bezdarbniekus, darba meklētājus un skolēnus. Projektā tiks iesaistīti dažāda vecuma, nodarbošanās un tautību pārstāvji. Priekšroka tiks dota jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem un senioriem, kuri nav bezdarbnieki, darba meklētāji vai skolēni. Mācības plānotas A1, A2, B1, B2, C1 līmenim.

Kursus vadīs augsti kvalificēti pedagogi ar lielu darba pieredzi, izmantojot mūsdienīgu metodiku. Nodarbību laiks un dienas tiks saskaņotas ar kursu apmeklētājiem pēc grupu nokomplektēšanas. Grupas tiks komplektētas atbilstoši kursantu pieteikšanās secībai un zināšanu līmenim.

 Kursu dalībnieku reģistrācija: no 2015. gada 11. augusta līdz 2015. gada 24. augustam.
Mobilais tālrunis: 28928293,  pasts: kursidu@inbox.lv (jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija).

Šī publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Daugavpils Universitāte.

Informāciju iesniedza: Zane Ločmele, DU Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļas Sabiedrisko attiecību menedžere

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv