Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Daugavpils Universitātes 23. Ilgu rudens seminārs

10. un 11. oktobrī Daugavpils Universitātes (DU) studiju un pētniecības centrā “Ilgas” jau 23. reizi notiks Ilgu rudens seminārs, kurā pulcēsies DU studenti, esošie un bijušie mācībspēki, absolventi, ministriju pārstāvji un dažādi interesenti no visas Latvijas, lai neformālā gaisotnē piedalītos dabas vērošanas un izziņas aktivitātēs, atcerētos studentu lauku prakšu piedzīvojumus, pārrunātu bioloģijas studiju programmu attīstību DU.

Tradicionāli, arī šogad,  Ilgu rudens semināra laikā paredzēta nakts ekskursija, naktstauriņu vērošanas akcija, sēņu iepazīšana un sēņošana speciālistu pavadībā, stāstījumi par šī gada ekspedīcijām, atmiņu stāstījumi un diskusijas, kas norisināsies visu nakti. Ilgu rudens seminārā piedalīsies DU rektors, akadēmiķis Arvīds Barševskis, zoologs, putnu pētnieks, bijušais DU pasniedzējs Jānis Brikmanis (Sigulda), Jēkabpils Latviešu biedrības vadītāja, Daugavas aizstāve Māra Grīnberga, DU Sistemātiskās bioloģijas institūta un Latvijas Universitātes biologi, kā arī citi dabas  mīļi.
Pasākuma organizēšanā piedalās arī Daugavpils Universitātes bioloģijas studiju programmu studējošie.
23. Ilgu rudens seminārs šogad veltīts Daugavpils Universitātes bioloģiskās izglītības 60. gadadienai. Aicinām visus interesentus -  Ilgu draugus, gan tos, kuri uz Ilgām dosies pirmo reizi – piedalīties pasākumā, vairāk iepazīt biologu aktivitātes un daudzveidīgo Augšzemes dabu.
Ilgas atrodas pierobežas zonā, tāpēc līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un jāpiesakās līdz 7. oktobrim, rakstot uz e – pastu  info@biology.lv, lai laicīgi varētu pieteikt caurlaidi iebraukšanai pierobežas zonā.

Informāciju un foto iesniedza: Zane Ločmele, DU sabiedrisko attiecību menedžere

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv