Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Dāvana 2018. gadā dzimušajiem bērniem

Aglonas novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina novada ģimenes 2018. gadā dzimušos bērnus reģistrēt Aglonas novada Dzimtsarakstu nodaļā un saņemt novada domes sarūpēto dāvanu komplektu – sudraba monētu ozolkoka kastītē ar apsveikuma vēstuli.


Bērni ir mūsu sabiedrības vienīgā nākotne. Daudz tiek runāts un darīts, lai ģimenēm sniegtu finansiālu atbalstu, nereti aizmirstot par morālā atbalsta nozīmīgumu.

2017. gadā biedrība „Nigestes amatniecības nams”, kurai ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, aicināja pašvaldības iesaistīties projektā “Simtgades bērni” ar līdzfinansējumu, sniegt morālu atbalstu un stiprināt valstiskuma piederības sajūtu.

Projekta Simtgades bērni mērķis – lai katrs 2018. gadā dzimušais bērniņš saņem īpašu dāvanu komplektu – Sudraba vērdiņu ozolkoka kastītē ar apsveikuma vēstuli jaundzimušajam un viņa ģimenei. Jo katrs ir svarīgs. Jo katrs ir vajadzīgs. Jo dzīvība ir lielākā vērtība.

Vai simtgades bērni ir jāizceļ? Ir jāizceļ katrs un ikviens. Kamēr uz šīs zemes dzīvos, domās, jutīs un runās latvietis, tikmēr mēs svinēsim svētkus, vairosim labo sevī un otrā, celsim savu zemi un valsti.

Aglonas novada dome atbalstīja šo projektu. Latvijas simtgades jubilejas gadā dzimušie bērni projekta ietvaros saņems šo komplektu. Lai katra 2018. gadā dzimušā bērniņa ģimene gūst apstiprinājumu, cik mums viesiem tā ir nozīmīga, svarīga un vajadzīga!

Informāciju par dāvanu komplektu var atrast biedrības Nigestes amatniecības nams mājaslapā.

 

Informāciju iesniedza: Skaidra Mežiniece, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv