Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Dažādie notikumi Šķeltovas pagasta dzīvē

Rudens lapas sārtojas un dzērves kāšos kārtojas…   šīs, daudziem zināmās rindiņas, atbilstoši attēlo rudens ainavu Latvijas dabā. Rudens ir arī ražas novākšanas laiks, tāpēc tiek rīkotas ražas un dabas velšu izstādes, uz kurām tiek aicināti vietējie iedzīvotāji dalīties gan ziedu krāšņumā, gan ražas daudzveidībā.

No septembra vidus līdz oktobra vidum  Šķeltovas TN foajē telpās ir apskatāma ražas izstāde: “RUDENS PAVĒLNIEKS”. Šogad Latvijas dabas mainīgie apstākļi ieviesa savas korekcijas,  pārbaudot ar sausumu,  aukstumu vai ar karstumu gan dārzniekus, gan pašus augus. Izturīgākie nav padevušies, izauguši un spēj priecēt kā  saimniekus, tā arī izstādes apmeklētājus.

Paldies visiem iedzīvotājiem, kuri piedalās šajā izstādē: S. Podskočaja, A. Podskočija, Motiļkovu ģimene, S. Klusa, M. Akermane, I. Maļuhina, R. Kudrjašova, J. Kudiņš, Leikumu ģimene, Bižānu ģimene, A. Čerņavska, L. Japiņa, N. Kuraka, M. Grigorjevs. Lai apskatītu izstādi klātienē, tiek laipni aicināts ikviens darba dienās no plkst. 9:00 – 17:00. Fotogalerija.

Augusta nogalē Šķeltovas pagasta bibliotēka aicināja bērnus un jauniešus radoši izpausties skaistās vasaras emocijās un sajūtās, tā radot interesantus zīmējumus izstādei „KRĀSAINĀ PASAULE”. Šie darbi tapa vairākas dienas un rezumējās ar izstādi, kurā zīmējumi tika vērtēti balsojot un iegūstot apmeklētāju simpātijas par interesantākajiem darbiem. Simpātiju balvas ieguva divas dalībnieces: D. Grebņova un N. Motiļkova. Paldies gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem par radošajiem darbiem un to vērtēšanu! Fotogalerija.

Vēl rudens mēnesis septembris ir slavens ar dzejas dienām, kas ļauj ilgāk pakavēties un plašāk iepazīties ar dzeju un tās autoriem. Šķeltovas pagasta bibliotēka kopā ar Šķeltovas pamatskolu rīkoja Dzejas dienas pasākumu „DZEJOLĒNS”. Bērni lasīja dzejoļus, attēloja dzejoļa saturu zīmējumos, iepazinās ar jaunāko bērnu literatūru pagasta bibliotēkā, izspēlēja dažādas rotaļas, piedalījās konkursos un interesanti pavadīja laiku. Bērnu zīmējumu izstāde ir apskatāma Šķeltovas pagasta bibliotēkā. Fotogalerija.

Informāciju un foto iesniedza: Astrīda Leikuma, Šķeltovas TN direktore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv