Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Deputāta Andra Valaiņa atklātā vēstule Aglonas novada iedzīvotājiem

Labdien, cienījamie Aglonas novada iedzīvotāji!

Pēdējās nedēļas laikā kopā ar Aglonas novada pašvaldības tehniskajiem darbiniekiem un Aglonas bazilikas tehniskajiem darbiniekiem, kā arī Aglonas jauniešiem esam paveikuši brīnišķīgus darbus – sakopām Aglonas Katoļu ģimnāzijas sporta laukumu (zāģējām, pļāvām, dedzinājām un vācām citu atstātos atkritumus), sakopām publisko pludmali pretim Aglonas baznīcai. Vēlos teikt lielu PALDIES visiem, kas atnāca un izdarīja godprātīgi labu darbu. Esmu ļoti apmierināts ar sasniegto rezultātu.

Taču dažas dienas vēlāk, apmeklējot Aglonas Katoļu ģimnāzijas sporta laukumu konstatēju, ka jau atkal ir piemētāti atkritumi. Godātie iedzīvotāji – vai tiešām mēs esam spējīgi atnest, bet neesam spējīgi aiznest? Kāds teiks: „Nav uzstādītas miskastes”, es piekrītu. Taču vai tas dod tiesības mest atkritumus kur pagadās?! Ļoti liels lūgums, cieniet citu izdarīto darbu, savāciet aiz sevis atkritumus.
Kāds draugs man pastāstīja par situāciju Krievijā, kur notiek pasaules kauss futbolā. Uz Japānas valsts vienības spēli bija ieradušies tūkstošiem japāņu līdzjutēju. Pēc spēles beigām tribīnēs, kur atradās japāņu līdzjutēji, bija tāda tīrība, ka likās neviens tur nav bijis. Iedomājieties, kāds kultūras līmenis ir šiem cilvēkiem! Es ticu, ka kādu dienu arī mēs sasniegsim šādu līmeni.
Arī es esmu tālu no ideāla, taču mums visiem kopā ir jācenšas mainīties uz labo pusi.
Esat saimnieki savās mājās! Lai visiem viss izdodas!
Jautājumu vai ierosinājumu gadījumā -  mans telefona numurs 29963446.

Patiesā cieņā, Andris Valainis