Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Projekts Nr.3DP/3.1.4.4.0/09/APIA/VRAA/058 “Bērnu brīvā laika pavadīšanas centra izveidošana Aglonā”

Saturs atjaunots: 20.02.2012.

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Kopš šī gada pavasara tika veikti ēkas rekonstrukcijas un iekārtošanas darbi, septembra beigās pašvaldības un būvvaldes speciālisti un būvuzraugs pārliecinājās  par projektā noteikto darbu izpildi, tehnisko dokumentāciju, ar š.g. 1.novembri darbu uzsāka centra vadītāja Inta Reča.

Viens no Aglonas bērnu brīvā laika pavadīšanas centra darbības virzieniem – interešu izglītības koordinēšana novadā. Šo darbu veiks interešu izglītības koordinators, kurš darbu centrā uzsāk ar 01.12.2010., šos pienākumus veiks Karīna Stivriņa.

Pašreiz centrā notiek aprīkojuma iegāde un uzstādīšana. Iepirkuma procedūras rezultātā mēbeles centrā uzstādīs SIA „ DK Invest”. Tehniku un datoraprīkojumu, spēļu aprīkojumu, iekārtu- pacēlāju personām ar funkcionāliem traucējumiem piegādās personu grupa: SIA „Wall Baltic” un SIA „KTK Mēbeles”

12 Komentāru

 1. anna saka:

  Cik viss ir jauki!!! direktore ir,koordinatore ir…. tikai bērnu un nodarbību nav… un par ko tad īsti tie speciālisti un uzraugi pārliecinājās? par izpildi,par dokumentaciju… vai savu slēdzienu arī deva,vai tikai pārliecinājās par kautko… Dīvaini Jūs, Zanīt, veidojat tekstus… kautkas tur neklapē…

 2. Skats no malas saka:

  Ideja par šāda centra izveidi,protams,ir skaista un teorētiski nepieciešama, tikai pieredze no citām pašvaldībām – centra darbība nav ilgtspējīga un tas ir tikai lieks naudas tēriņš. Jā, pirmos mēnešus, varbūt gadu, viss būs jauki un skaisti, bet tālāk nebūs nekā – taszināms no pieredzes. Tāpēc pašvaldībai laikus būtu jādomā centra pielietojums citā virzienā, kas nestu reālu labumu pašvaldībai. galu galā vai skolās jau līdzīga rakstura pulciņi netiek organizēti, vai skolā nav iespējams nodrošināt tā saucamo pagarināto dienas grupu, lai pildītu mājasarbus, gatavotos olimpiādēm? Kaut kas visā tajā patiešām neklapē….

 3. saule saka:

  Aglonas novadā nekas vairāk neklapē!!! Atnāca svešie onkuļi, visu izputinās un aizies! Uz ko skatījās aglonieši vēlēšanās?????????????

 4. anniņa saka:

  Tas ir patiešām jauki, ka bērnu cents beidzot uzsāka darbu…Beidzot kāds arī, cenšās priekš mūsu bērniem. Paldies.

 5. roze saka:

  lūdzu painformējiet – kas, kad tur reāli notiek? Kādi pulciņi, nodarbības?

 6. Zane Ločmele saka:

  Šobrīd centrs vēl tikai tiek nodrošināts ar mēbelēm, iekārtu utt. Šī projekta noslēgums š.g. 31.decembrī, bet centra atklāšana iecerēta 22.decembrī. Cilvēki centīgi strādā un domā, lai bērniem būtu interesanti un radoši centrā pavadīt laiku!
  Laipni lūgti apmeklēt atklāšanu! Tad noteikti tiks stāstīts par centra darbību un nodarbībām utt. Sekojiet, lūdzu, informācijai, kas tiks sniegta arī pirms atklāšanas, protams, pēc pasākuma arī.

 7. baņuta saka:

  Kas tad tur notiek? nekas
  reāli – nekas…
  un nekas arī nenotiks, jo diez vai tas bija mērķis
  var arī pavaicāt – cik bērnu paredzēts tur iesaistiīt? un kad viņi tur darbosies?
  var aŗī pavaicāt – ar kādu nolūku tas tika darīts (atmetot patosa pilnās runas par nākotni, bērniem, utt), jo ir jāieskatās – kas, kam, par ko un cik…. tad kļūs skaidrs ļoti daudz kas, ko necenšas afišēt…

 8. anniņa saka:

  Ja ne ko nedarīs, tad arī nekas nenotiks…
  Mēļu jampandracis, šeit jums notiek…. un vairak nekā.
  Un valsts līmenī, arī tas pats notiek…..vien tik skaisti runāt prot…

 9. ineta saka:

  Ļoti gribas ticēt,ka kāds padomās arī par pirmsskolas bērniem.

 10. jekaterina saka:

  Manuprāt, ļoti labs projekts, ļoti laba iespēja gan izglītot bērnus, gan dot iespēju vecākiek būt drošiem par bērna pavadīto laiku. Paldies

 11. dana saka:

  tur nekas nenotiek TIEM kuri sēž mājās un kustas tikai ap savu “asi”. cien. “nekas nenotiek” aizbrienat uz centriņu un iepazīstaties ar piedāvājumiem. 20 pulciņi ir nedaudz vairāk kā nekas!

 12. ina saka:

  Beidziet kašķēties savā novadā. Latviešu /latgolas ļaužu skaudība ir nepārspējama. Skaists un jauns novads, vajadzīgs atbalsts ne tikai tiem , kas dara, bet kaut kas jādara arī tiem, kas kritizē. Atdalījušies esatat nu tad visi kopā pierādat, ka varat darīt uz vietas un radīt ko jaunu, lepoties. Vsu cieņu darītājiem.
  Čīkstuļiem iesaku izlādēties citā portālā un kaumiņu mājā, sansniegt tik pat un vairāk un pierādīt, ka varat labāk. Strādā visi, kas vēlas to darīt ( sākums būs pa mīnusiem), bet naudiņa nāk vēlāk, lai realizētu jaunus, labus darbus, bet tie kas čīkst un nevēlas darīt – Kauns, pietiks slinkot!!!!!!