Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Draudzīga tikšanās Aglonas vidusskolā

Skolēnu rudens brīvlaikā Aglonas vidusskolā ieradās Smiltenes, Krāslavas vēstures metodisko apvienību pedagogi, kā arī Aglonas novada skolu vēstures skolotāji, lai dalītos savā pieredzē, pārrunātu aktuālus jautājumus par kompetenču izglītību un diskutētu par aktualitātēm vēstures mācīšanā.

Krāslavas vēstures MA vadītāja V. Naļivaiko runāja par pedagogu kompetenci un atbildību,bet Smiltenes vēstures MA vadītāja M. Reinbaha sniedza informāciju par vēstures olimpiādi un valsts pārbaudes darbu Latvijas vēsturē. Aglonas internātvidusskolas skolotājs G. Ratnieks dalījās pieredzē par gūtajiem iespaidiem Somijas skolās. Semināra dalībnieki bagātināja savu pedagoģisko un personisko pieredzi, darbojās radošajā darbnīcā un pārsprieda turpmākās sadarbības iespējas. Skolas direktore Lidija Šatilova ciemiņus iepazīstināja ar skolu, folkloras kopas „Žibacteņa” meitenes visus klātesošos sveica ar latgaliešu dziesmu un deju.
Nelielā ekskursijā pa Aglonu smiltenieši iepazinās ar interesantākajām vēstures un tūrisma apskates vietām, kā arī priestera A. Lapinska vadībā guva garīgu gandarījumu Aglonas bazilikā. FOTOGALERIJA.
Paldies visiem par atbalstu semināra sagatavošanā un norisē!

 

Informāciju iesniedza:  Lilija Meldere, Aglonas vidusskolas vēstures skolotāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv