Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Filozofam un dzejniekam Robertam Mūkam veltītais desmitais radošo darbu konkurss

Jau desmito reizi tiek izsludināts filozofam un dzejniekam Robertam Mūkam (Avenam) veltītais radošo darbu konkurss.Gadu gaitā konkurss starp Latvijas skolām ir kļuvis tik populārs, ka pagājušajā gadā mēs saņēmām vairāk kā 400 darbus. Mēs patiešām priecājamies par skolēnu atsaucību un mudinām piedalīties arī tās skolas un skolēnus, kuri līdz šim to nav darījuši.
Balvu fonds nemainīgi sastāv no “Zvaigzne ABC” dāvanu kartēm, aizraujošām grāmatām, kuras piemeklētas attiecīgajai vecuma grupai, kā arī no sponsoru sagādātajām dāvaniņām. Vārdsakot – pie lielākas vai mazākas dāvanas tiek KATRS dalībnieks, atkarībā no iegūtās vietas.
Tie, kuri jau ir piedalījušies – lūdzu, pievērsiet uzmanību – ir mainīts e-pasts, uz kuru jāiesūta darbi. Kā arī vēlējos piebilst – ja darbiņš ir iesūtīts elektroniskā formātā, NAV nepieciešams vēlreiz to sūtīt pa pastu. Konkursa nolikums:

Gaidīsim Jūsu darbiņus!
Ja vēlaties pēc iespējas ātrāk uzzināt par jaunumiem gan saistībā ar konkursu, gan par to, kas notiek R. Mūka muzejā, aicinām mums sekot sociālajā vietnē: https://www.facebook.com/mukamuzejs

Informāciju iesniedza: Mārīte Upeniece, konkursa koordinatore, R. Mūka muzeja krājuma glabātāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv