Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Florbols Aglonā

Saturs atjaunots: 3.01.2013.

19.decembrī Aglonas sporta skolā norisinājās Aglonas novada skolu 6.-9. klašu zēnu komandu sacensības florbolā. Uz sacensībām bija ieradušā 5 komandas: 2 komandas no Aglonas vidusskolas, komanda no Aglonas internātvidusskolas, kā arī komanda no Šķeltovas pamatskolas un komanda no Priežmalas pamatskolas. Spēle komandu starpā ritēja ļoti spraigi, un neviens nebija gatavs padoties bez cīņas. Jauno puišu acīs bija redzama sportiskās aizrautības dzirksts. Pateicoties Aglonas sporta skolas gādībai, puiši uz spēles laukuma varēja doties ar pilnīgi jaunām florbola nūjām, kas spēli padarīja kvalitatīvāku. florbola_turnira_rezultatu_tabula

Sacensību uzvarētājs tika noskaidrots visu komandu savstarpējās spēlēs, saskaitot kopā iegūtos punktus par katru spēli. Spraigas cīņas un komandas veiksmīgas saspēles rezultātā par uzvarētājiem un kausa ieguvējiem kļuva Šķeltovas pamatskolas puišu komanda. Pēc turnīra aizvadīšanas uz sarunu aicināju uzvarētājkomandas treneri, Šķeltovas pamatskolas sporta skolotāju Valentīnu Jankeviču, jautājot viņai, kur slēpjas komandas panākumu atslēga.

Valentīna Jankeviča: „Mani puiši trenējas sporta spēlēs jau no 1.klases vecuma. Neraugoties uz mazo sporta zāli un inventāra trūkumu, puiši neatlaidīgi trenējas, spēlējot gan florbolu, gan futbolu. Mācoties sākumskolā, puiši tenisa bumbu dzenāja ar koka ķegļiem, tādējādi gūstot pirmās iemaņas florbolā. Panākumu galvenais iemesls ir jauniešos mītošā sportiskā dzīvesveida dzirksts un viņu neatlaidība treniņos. Kopā trenējoties spēlēt futbolu, puiši ir izkopuši komandas sadarbību, veiksmīgu saspēli, kas arī šodien viņiem palīdzēja sasniegt labu rezultātu florbolā. Pagājušā gada turnīrā puiši ieguva 2.vietu, bet, pateicoties neatlaidīgiem treniņiem šodien, godam ir izcīnīta 1.vieta un iegūts uzvarētāju kauss.”

Bet komandas kapteinis Aigars Solims pēc izcīnītās uzvaras pozitīvi novērtēja savas komandas darbu: „Mūsu šodien izcīnītā uzvara ir pateicoties izkoptajai komandas sadarbībai, saspēlei vienam ar otru, ko esam apguvuši futbola treniņos šeit Sporta skolā. Arī pēc pamatskolas absolvēšanas mēs noteikti turpināsim sportot un piedalīties sacensībās. Bet tauvojošajos svētkos visiem Aglonas novada jauniešiem mūsu komandas vārdā novēlu panākumus mācībās, veiksmi un sportisku garu!”

 

 

 

 

 

Aizvadītajās sacensībās 2. un 3.vietu savā starpā sadalīja mājinieki – abas Aglonas vidusskolas komandas. 2.vietas ieguvēju komandas kapteinis Egīls Slics pēc medaļu saņemšanas sarunā norādīja, kādēļ šogad neizdevās iegūt kausu: „Domāju, ka problēma bija mūsu pirmajā mačā, kad vēl nebijām pietiekami saspēlējušies un sākumā mazliet pietrūka arī gribasspēka. Bet mūsu priekšrocība ir plašā sporta zāle, kur katru otrdienu un ceturtdienu mēs trenējamies florbolu. Bet bez florbola mēs vēl spēlējam arī hokeju un futbolu. Pēc brīvlaika noteikti piedalīsimies hokeja sacensībās. Bet gaidāmajos svētkos novada jauniešiem komandas vārdā novēlu būt kustīgiem, sportiskiem un nebaidīties piekopt veselīgu dzīvesveidu!”

Par aizvadīto florbola turnīru izsaku pateicību komandu sporta skolotājiem par sportiska gara iedvešanu mūsu novada jauniešos. Īpašs paldies sacensību organizatoriem –Aglonas Sporta skolas direktoram Edgaram Urbanovičam un treneriem Anatolijam un Viktoram. Aizvadītais turnīrs liecina, ka Aglonas novada jaunieši ir sportiski un ar prieku piekopj veselīgu dzīvesveidu.

Lai sportiskiem panākumiem bagāts Jaunais 2013.gads!

Florbola līdzjutējs

Raimonds Vilciņš

Aglonas novada Jaunatnes lietu speciālists