Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Foto konkurss „Jaunatne kustībā”

Lai sekmētu jauniešu radošo darbību, aktivitāti un sniegtu iespēju jauniešiem mākslinieciski izpausties par tēmu „Jaunatne kustībā”, aicinām jauniešus piedalīties foto konkursā.  Konkursā drīkst piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Savas fotogrāfijas kopā ar aizpildītu pieteikuma anketu interesenti drīkst iesniegt līdz 2011. gada 20. aprīlim.

Foto konkurss „Jaunatne kustībā” vispirms notiek Latvijas novados, kur valsts aģentūras „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras” reģionālie koordinatori reģionos izvērtēs iesniegtos foto darbus un pēc tam labākos no tiem nosūtīs uz gala izstādi Rīgā, kur būs iespēja cīnīties par labākā darba titulu un jūras ceļojumu 4 personām uz Stokholmu, kā arī simpātiju balvām. Foto darbs/-i (oriģināli) iesniedzami reģionālajiem koordinatoriem vai „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai” (JSPA).

Fotokonkurss tiek izsludināts Eiropas Jaunatnes nedēļas (15. – 21. maijs) ietvaros. JSPA un Eurodesk (Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkls) reģionālie koordinatori lielāku uzsvaru šī gada Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros liek tieši uz Eiropas Komisijas iniciatīvu „Jaunatne kustībā”, kas ir viena no Eiropas Komisijas prioritātēm.

Konkursa uzvarētāji saņems balvas no AS Tallink Latvija, SIA Multikino Latvia, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā.

Eiropas Savienības programmu „Jaunatne darbībā” Latvijā administrē valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”. Informācija par programmu www.jaunatne.gov.lv.

Foto konkursa nolikums un pieteikuma anketa.

Kontaktinformācija:

Marita Kroiča
V/a Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Komunikāciju daļas pārvaldes vecākā referente
E pasts:

marita.kroica@jaunatne.gov.lv

Tālr. +37167356257

Iluta Stepanova
V/a Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Komunikāciju daļas pārvaldes vecākā referente
E pasts:

iluta.stepanova@jaunatne.gov.lv

Tālr. +37167356251