Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Futbols Kastuļinā

3. augustā Kastuļinas pagasta Priežmales stadionā notika tradicionālās sacensības futbolā. Pirms septiņiem gadiem radās ideja, nevis vienkārši „padzenāt” bumbu, bet sarīkot futbola turnīru.
Sapulcējās seniori, juniori, citi futbola cienītāji un sacensības varēja sākties. Jau nākošajā gadā tika uzaicināti arī kaimiņi. Tā Priežmalē radās šī turnīra rīkošanas tradīcija.

Šogad par kausiem cīnījās 4 komandas – Šķeltova, Dagda un 2 komandas no Kastuļinas. Spēlēja gan liels, gan mazs. Jaunākajam sacensību dalībniekam junioru komandā bija tikai 8 gadi. Spēcīgākie izrādījās šķeltovieši, otrā vieta Priežmalei, trešā Dagdai, Priežmales juniori palika ceturtie, bet viņu lielās uzvaras vēl priekšā.

Cik labi, ka komandu dalībniekiem nav ne vecuma ierobežojuma, ne meistarklases prasības! Var piedalīties katrs, kam ir spēles azarts un ar futbolu ir uz „tu”.

Lai kaut kas notiktu, kādam jāuzņemas organizēšana. Šo pienākumu ik gadus veic tautas nama vadītāja Inese Nikitina un jauniešu sporta dzīves brīvprātīgais organizators Artūrs Murāns. Lai veicas arī turpmāk!

Kastuļinas TN vadītāja Inese Nikitina

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv