Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Grupa „Otra puse” martā koncertēs Latgales vēstniecībā – koncertzālē „Gors”

27. martā, savas Vislatvijas koncerttūres „Mana pilsēta” ietvaros, grupa „Otra puse” uzstāsies Rēzeknes koncertzālē „Gors”.

„Tā kā pats esmu no Varakļāniem, katrs koncerts tajā pusē un vispār Latgalē man ir liels prieks un atbildība,” saka „Otras puses” solists un līderis Normunds Pauniņš: „Esmu arī ļoti lepns, ka viena no retajām jaunajām un modernajām koncertzālēm Latvijā atrodas tieši Rēzeknē. Ēka ir burvīga, būs gods tur spēlēt.”
„Otras puses” Rēzeknes koncertā klausītājiem sagaidāms arī patīkams pārsteigums – īpašie viesmākslinieki – grupas „Borowa Mc” dalībnieki Guntra Kuzmina un Sovvaļnīks. Populārā „Otras puses” dziesmas „Uzzīmē mani” un „Ave Pali” iegūs līdz šim nedzirdētu skanējumu, jo Normundam dziesmās pievienosies Guntra Kuzmina. „Otras puses”, Guntras un Sovvaļnīka kopīgā izpildījumā varēs dzirdēt dziesmu „Muna sirds” un “Visskaistākai meitenei”.
“Otra Puse, manuprāt, ir Latvijas romantiskākā grupa. Dziesmas vienmēr aizrauj un Normunda Pauniņa samtainais balss tembrs padara šo grupu īpaši spilgtu. Normunds ir dzimis Latgalē, tāpēc koncertā “Gorā” viņu sagaidīs savējie. Arī es piebiedrošos kādā no dziesmām, uzburot latgalisko gaisotni. ” tā Guntra.
Savukārt Ingars Gusāns jeb Sovvaļnīks saka: „No latviešu popmūzikas Otra Puse vienmēr ir bijusi viens no maniem favorītiem, tāpēc būšu pagodināts piedaīties viņu koncertā”.
Koncerts notiks „Otras puses” Vislatvijas koncerttūres „Mana pilsēta” ietvaros, tajā varēs dzirdēt gan lielākos grupas hitus „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, „Pēc lietus”, gan albumā „Uzzīmē mani” iekļautās dziesmas, gan plašai publikai līdz šim mazāk spēlētus skaņdarbus. Šogad ir rūpīgi strādāts arī pie jauniem aranžējumiem, piešķirot pazīstamajām dziesmām mūsdienīgāku skanējumu.

Grupu „Otra Puse” 1992. gadā dibinājuši Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Šobrīd grupas sastāvā spēlē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas). 2014. gadā grupa saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu par albumu „Uzzīmē mani”. Jau minēts, ka no 14. marta grupa „Otra puse” dosies Vislatvijas koncerttūrē, viesojoties 8 Latvijas pilsētās: Madonā, Mālpilī, Ādažos, Talsos, Rēzeknē, Kuldīgā, Valmierā, Jelgavā, Ogrē, Liepājā un Cēsīs.

Biļetes uz koncertu Rēzeknes Latgales vēstniecībā „Gors” var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Avots: Inese Vīksnāne, Grupas “Otra puse” menedžere

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv