Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Iespēja popularizēt vietējos produktus

Birojs “Latvijas Produkts” aicina vietējos uzņēmumus, š.g. novembrī (01.11. – 30.11.2013.), atzīmējot Latvijas proklamēšanas gadadienu, iesaistīties apjomīgās mārketinga aktivitātēs, kas veidotas ar mērķi izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību.

Īpaša uzmanība tiks veltīta vietējo produktu popularizēšanai. Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt informētiem par kvalitatīvām, inovatīvām un vērtīgām precēm un ērtiem pakalpojumiem, kurus piedāvā uzņēmumi mūsu valstī. Nereti, to nezinot, priekšroka tiek dota ārvalstu produktiem, lai gan sabiedrībā ir vēlēšanās atbalstīt vietējos ražotājus.

Birojs “Latvijas Produkts” vēlas apzināt vietējos preču ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kas būtu ar mieru iesaistīties mārketinga aktivitātēs, pastāstīt par sevi tieši no šī – Latvijas Produkta pozicionējuma, izceļot sava produkta labās īpašības.

Kampaņas ietvaros plānots nodrošināt pastiprinātu publicitāti un reklāmu medijos, kā arī organizēt pasākumus, akcijas, kuru laikā sabiedrība tiktu iepazīstināta ar Latvijas produktu klāstu. Aktivitātes iespējams variēt pēc uzņēmumu vēlmēm un iespējām.

Uzņēmumi, kas vēlas paplašināt sava produkta mārketinga aktivitātes un iesaistīties kampaņā, aicināti sūtīt pieteikumu birojam “Latvijas Produkts”.

Aicinām arī Aglonas novada uzņēmējus popularizēt savus produktus.

Kontakti:
Birojs “Latvijas produkts”
Tālrunis +371 26831571
E-pasts: info@latvijasprodukts.lv

Biroja interneta vietnes:
www.latvijasprodukts.lv
www.quality.lv
www.dabigsprodukts.lv
www.savejie.lv

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv