Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Ināras Groces grāmatas “Aglona. Svētceļojuma atklāsmes” prezentācija

14. augustā Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku laikā Aglonas bazilikā norisinājās Ināras Groces grāmatas “Aglona. Svētceļojuma atklāsmes” prezentācija. Pasākumā piedalījās izdevniecības Apgāds “Jumava” valdes loceklis Juris Visockis un Aglonas novada domes priekšsēdētājs Juris Butēvics.

Kāpēc viens pa dzīvi iet mirdzošām acīm, bet cits saskata tikai rūpes un nedienas? Mēs katrs agri vai vēlu sākam meklēt dzīves jēgu un savu ceļu šajā pasaulē. Un mēs katrs esam ceļā, ceļā pie sevis, pārbaudījumu un apjausmu ceļā. Un vēl viens ceļš ir svētceļnieka ceļš.
Šajā grāmatā ir tikšanās un sarunas par atklāsmēm, kādas gan ticīgajiem, gan skeptiskajiem ir radušās, pieņemot lēmumu par svētceļojumu un atklājot sevi no jauna Aglonas svētceļojumā. Grāmatas autore ir Latgales žurnāla A12 redaktore Ināra Groce un paši svētceļotāji.  Arī mūsu novada iedzīvotāji atsaucās uz aicinājumu dalīties ar savām atmiņām, emocijām un pārdomām par tik nozīmīgiem visai Latvijai notikumiem: pasaules ietekmīgāko personu- pāvesta Jāņa Pāvila II un pāvesta Franciska -vizītēm Aglonā.

 

 

Lai grāmatā paustās atklāsmes palīdz rast gaismu un prieku sev līdzās!

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv