Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Informācija iedzīvotājiem

SIA “Sistēmu skalošana” veiks ūdens apgādes sistēmas attīrīšanas un dezinfekcijas darbus Aglonas novadā. 
1.Dzeramā ūdens apgādes sistēmas attīrīšana un dezinfekcija Aglonā, Jaunciemā no otrdienas vakara  līdz trešdienas rītam, 3. un 4. novembrī.

Lūgums iedzīvotājiem līdz 17.00 sagatavot ūdens rezerves. No 17.00 līdz aptuveni 18.00 iedzīvotājiem uz brīdi jāatver ūdens krānus, lai ūdens apgādes sistēmā nokļūst attīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis. Ūdens būs nedaudz skābs  un duļķains, uzturā nelietot. Ūdens padeve tiks atslēgta līdz nākamās dienas rītam. 4.novembrī no rīta, kad tiks atjaunota ūdens padeve, iedzīvotājiem jāatver ūdens krāni, lai notecinātu ūdeni un izskalotu nogulsnes, līdz tas ir tīrs.

2.Dzeramā ūdens apgādes sistēmas attīrīšana un dezinfekcija Aglonā, Kalna, Jaudzemu un A.Broka ielā no otrdienas vakara  līdz trešdienas rītam, 3. un 4. novembrī.

Lūgums iedzīvotājiem līdz 18.30 sagatavot ūdens rezerves. No 18.30 līdz aptuveni 20.30 iedzīvotājiem uz brīdi jāatver ūdens krānus, lai ūdens apgādes sistēmā nokļūst attīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis. Ūdens būs nedaudz skābs un duļķains, uzturā nelietot. Ūdens padeve tiks atslēgta līdz nākamās dienas rītam. 4.novembrī no rīta, kad tiks atjaunota ūdens padeve, iedzīvotājiem jāatver ūdens krāni, lai notecinātu ūdeni un izskalotu nogulsnes, līdz tas ir tīrs.

3.Dzeramā ūdens apgādes sistēmas attīrīšana un dezinfekcija Aglonā, Daugavpils, Cirīšu un Ezera  ielā no trešdienas pēcpusdienas  līdz ceturtdienas rītam, 4. un 5. novembrī.

Lūgums iedzīvotājiem līdz 16.00 sagatavot ūdens rezerves. No 16.00 līdz aptuveni 20.00 iedzīvotājiem uz brīdi jāatver ūdens krānus, lai ūdens apgādes sistēmā nokļūst attīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis. Ūdens būs nedaudz skābs un duļķains, uzturā nelietot. Ūdens padeve tiks atslēgta līdz nākamās dienas rītam. 5.novembrī no rīta, kad tiks atjaunota ūdens padeve, iedzīvotājiem jāatver ūdens krāni, lai notecinātu ūdeni un izskalotu nogulsnes, līdz tas ir tīrs.

4.Dzeramā ūdens apgādes sistēmas attīrīšana un dezinfekcija Jaunaglonā  no ceturtdienas vakara līdz piektdienas rītam, 5. un 6. novembrī.

Lūgums iedzīvotājiem līdz 17.00 sagatavot ūdens rezerves. No 17.00 līdz aptuveni 19.00 iedzīvotājiem uz brīdi jāatver ūdens krānus, lai ūdens apgādes sistēmā nokļūst attīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis. Ūdens būs nedaudz skābs un duļķains, uzturā nelietot. Ūdens padeve tiks atslēgta līdz nākamās dienas rītam. 6.novembrī no rīta, kad tiks atjaunota ūdens padeve, iedzīvotājiem jāatver ūdens krāni, lai notecinātu ūdeni un izskalotu nogulsnes, līdz tas ir tīrs.

Avots: SIA “Sistēmu skalošana”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv