Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

INFORMĒ 112

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes Preiļu daļa 2017. gada februārī saņēma 16 operatīvos izsaukumus.

Ugunsdzēsēji izbrauca 5 reizes uz glābšanas darbiem,  vienu maldinājumu un 10 ugunsgrēkiem, pieciem no tiem iespējamais iemesls varētu būt apkures iekārtu ekspluatācijas pārkāpumi (sodrēju aizdegšanās dūmvadā, krāsns pārkurināšana),savukārt pieciem ugunsgrēkiem iespējamais iemesls varētu būt īssavienojums elektroinstalācijā. Lielākais ugunsgrēks bija Preiļu novadā, Saunas pagastā, Jaunie Mozuļi, kur nodega dzīvojamā māja un vasaras virtuve.

Iestājoties pavasarim, atgādinām, ka kūlas dedzināšana apdraud cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, kā arī rada būtisku kaitējumu dabai! (Par kūlas dedzināšanu ir paredzēta administratīvā atbildība atbilstoši Latvijas Administratīva pārkāpumu kodeksa 179. panta 4. daļai uzliek naudas sodu no 280-700 EUR).

 

Informāciju iesniedza: Ēriks Pastars,  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta  Latgales reģiona brigādes  Preiļu daļas inspektors

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv