Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Iniciatīvu grupa “Aglonas radošie jaunieši” realizē projektu “Informācijas stendu uzstādīšana Aglonā”

Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” sadarbībā ar Līvānu, Preiļu, Vārkavas un Aglonas novadu domēm organizēja mazo grantu projektu konkursu “Iedzīvotāji veido savu vidi – 2016. gadā”, ar mērķi atbalstīt radošus un inovatīvus vietējo iniciatīvas grupu projektus, kas veicina kultūras, izglītības, sporta, brīvā laika, uzņēmējdarbības un vides sakopšanas aktivitāšu popularizēšanu un lauku iedzīvotāju iesaistīšanos šajās aktivitātēs.


Projekta iesniedzējs varēja būt biedrība, nodibinājums vai iniciatīvas grupa, kas darbojas Līvānu, Preiļu, Vārkavas un Aglonas novada teritorijā. Katra projekta maksimālais finansējums Aglonas novadā bija 550,00 EUR.

Arī iniciatīvas grupa “Aglonas radošie jaunieši” iesniedza projektu “Informācijas stendu uzstādīšana Aglonā”.

Projekta mērķis ir uzlabot komunikāciju ar Aglonas iedzīvotājiem un viesiem, uzstādot 4 koka informācijas stendus dažādās Aglonas vietās, kur apgrozās visvairāk iedzīvotāju.

Uzdevumi – uzstādīt 4 koka informācijas stendus:
1. Jaudzemu ielas un Broka ielas krustojumā, kurā ir daudzdzīvokļu mājas un arī privātmājas, kā arī tuvumā ir Aglonas Bazilika;
2. Pie Aglonas novada pirmsskolas izglītības iestādes;
3. Degvielas uzpildes stacijā “Virši-A”;
4. Cirīšu ielā, kur arī ir daudzdzīvokļu mājas un tas ir netālu no Aglonas Bazilikas, kas ir tūristu apmeklētākais objekts Aglonā.

Projekta realizācijas rezultātā Aglona ir ieguvusi 4 jaunus informācijas stendus, kur tiks izvietota visa veida informācija, kas nepieciešama Aglonas iedzīvotājiem, kā arī viesiem. Ceram, ka uzstādot stendus, esam sasnieguši  mērķi: informēt iedzīvotājus par kultūras, izglītības, sporta, brīvā laika, uzņēmējdarbības aktivitātēm, kā arī domes informāciju. Tādējādi veicinot kultūras, izglītības, sporta pasākumu plašāku apmeklējumu, kā arī brīvā laika lietderīgu pavadīšanu.

Informāciju iesniedza: Gunta Gulbe – Kalvāne, projekta vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv