Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Ir noslēgusies biznesa ideju iesniegšana konkursam Biznesa ekspresis

Ir noslēgusies pirmā konkursa Biznesa ekspresis sadaļa – ideju iesniegšana, kur ikvienam Latvijas iedzīvotājam bija iespēja pieteikt savu biznesa ideju, lai iegūtu zināšanas un kontaktus, kā arī finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Konkursa Biznesa ekspresis vadītāja Elīna Leimane neslēpj prieku un gandarījumu par lielo sabiedrības atsaucību, bet atzīst, ka atbildīgākais darbs vēl priekšā: „Kopumā konkursam tika iesniegtas vairāk kā 200 idejas! Tagad vērtēšanas komisijas pārstāvjiem tās jāizvērtē un jānosaka, kuras kvalificēsies konkursa otrajai kārtai, un tad jau sāksies apmācības un individuālās konsultācijas, kā arī otrās kārtas dalībniekiem tiks sniegta iespēja saņemt mentoru atbalstu, veiksmīgākai uzņēmējdarbības uzsākšanai!”

Kopējais konkursa balvu fonds ir vairāk, kā 50 000 eur. Īpašas simpātiju balvas saņems arī sponsoru favorītidejas.
Plašāka informācija par Biznesa ekspresi un tā norisi pieejama konkursa mājas lapa www.biznesaekspresis.lv.
Sekojiet līdzi Biznesa ekspreša ceļam arī sociālajos tīklos -draugiem.lv/BiznesaEkspresis, facebook.com/BiznesaEkspresis un Twitter.com/B_ekspresis
Konkursu organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.
Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO. Informatīvo atbalstu nodrošina RE:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio, Radio Tev.

Avots:  www.biznesaekspresis.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv