Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Ir noslēgusies inovatīvu biznesa ideju konkursa Biznesa ekspresis otrā kārta

 Ir noslēgusies biznesa ideju konkursa Biznesa ekspresis otrā kārta, kas liecina, ka konkurss strauji tuvojas savai gala stacijai!


Otrās kārtas dalībniekiem, kur no katra reģiona bija izvirzīti 10 pārstāvji, tika dota iespēja kompetentu lektoru vadībā apgūt zināšanas par tirgus segmentāciju, kā veiksmīgāk izstrādāt mārketinga plānu, par finanšu plūsmas veidošanos un tās ietekmējošiem faktoriem, kā arī tikties ar mentoriem un gūt praktiskus padomus, kas noderēs uzsākot uzņēmējdarbību.

Apmācību semināri tika rīkoti ar mērķi, lai konkursanti pēc iespējas veiksmīgāk varētu sagatavoties otrās kārtas galvenajam uzdevumam – biznesa plāna sagatavošanai. Pēc ekspertu komisijas biznesa plānu izvērtējuma, trešajā konkursa kārtā tiks izvirzīti pieci pārstāvji no katra reģiona, kuri, pielietojot apmācībās iegūtās zināšanas, centīsies pārliecināt žūriju, ka tieši viņu ideja ir uzvarētāja titula vērta, kā arī pierādīt savu erudīciju un uzņēmēja prasmes interaktīvos uzdevumos. Katra reģiona noslēguma pasākumu interesentiem būs iespēja vērot arī tiešsaistē konkursa mājas lapā www.biznesaekspresis.lv.

Šā gada maijā, ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu, visiem interesentiem bija iespēja pieteikt savu dalību vienā no lielākajiem biznesa ideju konkursiem Latvijā – Biznesa ekspresis, un gūt finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai (3.vieta – 2000 eur; 2.vieta – 3000 eur; 1.vieta – 5000 eur), kā arī atbalstītāju sarūpētas specbalvas.

Konkursu Biznesa ekspresis organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO. Informatīvo atbalstu nodrošina RE:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio un Radio Tev. Sekojiet līdzi Biznesa ekspreša ceļam arī sociālajos tīklos – draugiem.lv/BiznesaEkspresis, facebook.com/BiznesaEkspresis un Twitter.com/B_ekspresis

Informāciju iesniedza:Ilze Mauriņa, Biznesa ekspresis vēstnese

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv