Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Ir zināmi biznesa ideju konkursa Biznesa ekspresis Latgales reģiona finālisti

Šā gada 23.septembrī, Daugavpils novada kultūras centrā, Dobeles ielā 30, Daugavpilī, pieci inovatīvu biznesa ideju konkursa Biznesa ekspresis Vidzemes reģiona finālisti tiksies aci pret aci ar konkursa žūriju, lai aizstāvētu savas biznesa idejas klātienē un cīnītos par finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai (3.vieta – 2000 eur; 2.vieta – 3000 eur; 1.vieta – 5000 eur), kā arī atbalstītāju sarūpētajām specbalvām.

Latgales reģiona konkursa finālisti: Ieva Vaivode, Ilze Ločmele, Ruta Bernāne, Viktors Gallers un Zanda Arnicāne.
Noslēguma pasākumu interesenti varēs vērot tiešraidē konkursa mājas lapā www.biznesaekspresis.lv, vai apmeklējot pasākumu klātienē – sākums plkst.19:00.
Šā gada maijā, ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu, visiem interesentiem bija iespēja pieteikt savu dalību vienā no lielākajiem biznesa ideju konkursiem Latvijā – Biznesa ekspresis, kur konkursa dalībnieku iesniegtās idejas tika izvērtētas trīs posmos. Pirmajā posmā biznesa jomas eksperti vērtēja konkursa mājas lapā pieteiktās idejas un katrā no pieciem Latvijas reģioniem izvirzīja 10 daudzsološākās uz otro konkursa kārtu. Otrās kārtas ietvaros konkursantiem bija iespēja apmeklēt lekcijas un gūt zināšanas par uzņēmējdarbību, prezentēšanas prasmēm, kā arī tikties ar mentoriem un pilnveidot savu ideju, lai noslēgumā spētu sagatavot biznesa plānu un nodotu to žūrijas vērtējumam. Trešajā konkursa kārtā tika izvirzīti pieci jaunie uzņēmēji no katra reģiona, kuri, pielietojot apmācībās iegūtās zināšanas, centīsies pārliecināt žūriju, ka tieši viņu ideja ir uzvarētāja titula vērta, kā arī parādīt savu erudīciju un uzņēmēja prasmes interaktīvos uzdevumos.
Konkursu Biznesa ekspresis organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.
Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO. Informatīvo atbalstu nodrošina RE:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio un Radio Tev.
Sekojiet līdzi Biznesa ekspreša ceļam arī sociālajos tīklos – draugiem.lv/BiznesaEkspresis,
facebook.com/BiznesaEkspresis un Twitter.com/B_ekspresis
Vairāk informācijas:Ilze Mauriņa, Biznesa ekspresis vēstnese E-pasts: ilze@biznesaekspresis.lv Tālrunis: 29196823
www.biznesaekspresis.lv

Informāciju iesniedza: Ilze Mauriņa, Biznesa ekspresis vēstnese

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv