Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” jau reģistrējušās194 Latgales reģiona mācību iestādes, arī mācību iestādes Aglonā, Dagdā un Krāslavā

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” līdz šim reģistrējušās jau 77% jeb 194 Latgales reģiona mācību iestādes, lai pavasarī savā īpašumā iegūtu bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas.

Kopumā Latvijā programmai reģistrējušās teju divas trešdaļas jeb 64% Latvijas skolu un bērnudārzu.
Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” var piedalīties visas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes, skolas, profesionālās izglītības iestādes jeb arodskolas, kā arī privātie bērnudārzi.
Laika posmā no šī gada 2. novembra līdz nākamā gada 7. februārim iedzīvotāji par katru pirkumu „Maxima Latvija” veikalos vērtībā virs 7 eiro saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt kāroto inventāru. Izglītības iestādes izvēlēto inventāru saņems bez maksas.
Visaktīvāk programmā „Savai skolai” iesaistījušās reģionālās skolas un bērnudārzi jeb 85% no visām reģistrētajām izglītības iestādēm. 51% reģistrēto mācību iestāžu ir reģionu skolas, bet 34% – reģionu bērnudārzi. Latgales reģionā kopumā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās 194 mācību iestādes, no tām 113 skolas un 81 bērnudārzs.
Aglonas novadā programmai reģistrējušās 7 mācību iestādes: Aglonas internātvidusskola, Aglonas Katoļu ģimnāzija, Aglonas pagasta pirmsskolas izglītības iestāde, Aglonas vidusskola, Priežmalas pamatskola, Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra (Kudrjašova) Grāveru pamatskola un Šķeltovas pamatskola.
Dagdas novadā programmai reģistrējušās 9 mācību iestādes: Aleksandrovas internātpamatskola, Andrupenes pamatskola, Andzeļu pamatskola, Asūnes pamatskola, Dagdas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Saulīte”, Dagdas vidusskola, Ezernieku pagasta pirmsskolas izglītības iestāde, Konstantinovas sākumskola un Šķaunes pamatskola.
Savukārt Krāslavas novadā programmai reģistrējušās 10 mācību iestādes: Indras pamatskola, Izvaltas pamatskola, Kalniešu pamatskola, Krāslavas novada pirmsskolas izglītības iestāde “Pīlādzītis”, Krāslavas pamatskola, Krāslavas pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte”, Krāslavas Valsts ģimnāzija, Krāslavas Varavīksnes vidusskola, Sauleskalna sākumskola un Skaistas sākumskola.
„Šīs akcijas ietvaros, iedzīvotāji, nemainot savus iepirkumu paradumus, var sniegt būtisku atbalstu absolvētajām vai savu bērnu skolām un bērnudārziem. Tādēļ mums ir liels prieks, ka tik daudz Latvijas mācību iestāžu jau ir reģistrējušās programmai un nospraudušas sev mērķus, kurus novēlam visām skolām arī sasniegt,” norāda„Maxima Latvija”Mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.
Plašāka informācija par programmu „Savai skolai”, kā arī izglītības iestādēm, kas jau reģistrējušās programmai, pieejama mājas lapā www.savaiskolai.lv. Tajā izglītības iestādes tiek aicinātas arī regulāri atjaunot informāciju par sakrāto uzlīmju skaitu.
Papildu informācija par programmu „Savai skolai” izglītības iestāžu pārstāvjiem: Mājaslapa: www.savaiskolai.lv
Informatīvais tālrunis:678 98 630 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00). Informatīvais e-pasts: info@savaiskolai.lv

Informāciju iesniedza: Jānis Beseris, „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs.Tālr. 29666603, e-pasts: janis.beseris@maxima.lv, www.maxima.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv