Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” reģistrējušās 7 Aglonas novada mācību iestādes

7 mācību iestādes Aglonas novadā reģistrējušās izglītības atbalsta programmā „Savai skolai”, kurā no pagājušā gada 2.novembra līdz šī gada 7.februārim ir iespēja piedalīties visām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm, skolām, profesionālajām izglītības iestādēm jeb arodskolām, kā arī privātajiem bērnudārziem.


Kopumā programmai reģistrējušās 83% jeb 211 Latgales reģiona mācību iestāžu.
Izglītības atbalsta programmas laikā iedzīvotāji par katriem 7 eiro iepērkoties „Maxima Latvija” veikalos saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. Izglītības iestādes pēc saņemto uzlīmju daudzuma izvēlas sev nepieciešamo inventāru, ko pavasarī saņems bez maksas.
Visvairāk jeb 51% no programmā reģistrētajām mācību iestādēm ir reģionu skolas, 33% reģionu bērnudārzi, bet 16% ir galvaspilsētas skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu.
Latgales reģionā kopumā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās 211 mācību iestādes, no tām 123 skolas un 88 bērnudārzi.
No Aglonas novada programmai reģistrējušās Aglonas internātvidusskola, Aglonas Katoļu ģimnāzija, Aglonas novada pirmsskolas izglītības iestāde, Aglonas vidusskola, Priežmalas pamatskola, Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra (Kudrjašova) Grāveru pamatskola un Šķeltovas pamatskola.
„Liels prieks par to, ka tik daudz Latvijas skolu un bērnudārzu ir reģistrējušās programmai un novēlam ikvienai mācību iestādei ar programmas palīdzību iegūt kāroto. Uzlīmes veikalos tiek izsniegtas par katriem 7 eiro, kā arī iespējams iegūt papildu uzlīmes, iegādājoties nedēļas īpašās akcijas preces. Tāpat aicinām iedzīvotājus sakrātās uzlīmes nodot sevis izvēlētajai izglītības iestādei vai sakrātos bukletus ar uzlīmēm atnest uz „Maxima Latvija” veikaliem, lai mēs šīs uzlīmes nogādātu katra izvēlētajai mācību iestādei,” norāda „Maxima Latvija” mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.
Plašāka informācija par programmu „Savai skolai”, kā arī izglītības iestādēm, kas jau reģistrējušās programmai, pieejama mājas lapā www.savaiskolai.lv. Tajā izglītības iestādes tiek aicinātas arī regulāri atjaunot informāciju par sakrāto uzlīmju skaitu.
Papildu informācija par programmu „Savai skolai” izglītības iestāžu pārstāvjiem: Mājaslapa: www.savaiskolai.lv
Informatīvais tālrunis:678 98 630 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00). Informatīvais e-pasts: info@savaiskolai.lv

Avots: Jānis Beseris,  „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv