Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Izglītības iniciatīvu centra nodarbība kopienas aktīvistiem „Kā atrast prieku darīt”

2020. gada 19. augustā plkst. 14.00 Aglonas BJBLPC “Strops” notiks Izglītības iniciatīvu centra nodarbība kopienas aktīvistiem „Kā atrast prieku darīt”.

Nodarbības tēma:
Ikdienā mums katram ir veicami dažādi uzdevumi. Kad sākam domāt par to pildīšanu, nereti pieķeram sevi pie domas – Vai tiešām šo darbu vajag darīt? Kāpēc tieši man tas jādara? Es taču šo uzdevumu vispār nevaru paveikt. Vai man rauties uz papildu darbu?
Diskusijās ar sevi mēs meklējam to motivāciju, kas ar prieku un entuziasmu ļautu uzdevumu paveikt viegli, tāpēc tikšanās laikā meklēsim mūsu katra spēcīgos atsperes punktus, kas ļauj ikdienā izdarīt daudz un mērķtiecīgi. Sarunās izvirzīsim katra personīgo mērķi un pārrunāsim par savu misiju.
Nodarbības norises vieta un laiks: Aglonas BJBLPC „Strops”, Daugavpils iela 8.
Nodarbības vadītāja: Sandra Zalcmane, profesionāls mediķis, sociālais darbinieks, koučs, lektors.
Semināra vadītājas lūgums:
Aicinu uz tikšanos paņemt līdzi kādu sev svarīgu, mīļu vai kā citādi nozīmīgu lietu, par kuras esamību jūs būtu gatavi padalīties!
Lūdzam pieteikties semināram līdz 14. augusta plkst. 12.00 pie vietējās kopienas koordinatores Māras Ušackas, e-pasts: mara.usacka@aglona.lv, tālr.: 29947906
Vietu skaits ierobežots.
Seminārs notiek projekta „Darbīgās kopienas” ietvaros, ko īsteno Izglītības iniciatīvu centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. Projekta sadarbības partneris un līdzfinansētājs: Aglonas novada dome.

 

Informāciju iesniedza: Māra Ušacka,  vietējās kopienas koordinatore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv