Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Izglītojošs bezmaksas pasākums par fizisko aktivitāšu veselīgo ietekmi “Vingro vesels!”

Saturs atjaunots: 14.11.2013.

Sestdien, 16.novembrī plkst. 17:00 Aglonas Sporta hallē notiks Slimību profilakses un kontroles centra izglītojošs pasākums darbspējīgā vecuma iedzīvotāju motivēšanai fizisko aktivitāšu līmeņa paaugstināšanai savā ikdienā. Pasākuma ilgums apmēram 3 stundas.

Pasākumu mērķis ir motivēt iedzīvotājus nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt zināšanas un prasmes, kā palielināt savu ikdienas fizisko aktivitāšu līmeni, izvēloties individuāli atbilstošāko fizisko aktivitāšu veidu un intensitāti, tādējādi panākot ieguldījumu vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanā un sirds un asinsvadu slimību profilaksē.
Programmā:
· Lekcija par vingrošanas nozīmi
· Padomi ikdienas vingrošanai
· Vingrojumu apgūšana
· Vienkārša vingrošanas programmu izveide
· Veselību novērtējoši testi

Katrs dalībnieks saņems brošūru ikdienas lietošanai.
Lūgums uz pasākumu ierasties sporta tērpā vai brīvā apģērbā.

Izglītojošie pasākumi ietver izpratnes veidošanu par fizisko aktivitāšu nozīmi veselības, labas pašsajūtas saglabāšanā un sirds, asinsrites slimību riska faktoru mazināšanā, zināšanu un praktisku iemaņu sniegšanu par dažādiem veselību uzlabojošiem fizisko aktivitāšu veidiem (orientējoties uz fizisko aktivitāšu veidiem, kas pieejami pēc iespējas plašākai auditorijai un neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, piem., nūjošana, skriešana, pastaigas, vingrošana u.c.), to individuālo piemērotību, pareizu praktizēšanu, ieteicamās slodzes un intensitātes noteikšanu.

Pieteikšanās un plašāka informācija: Anatolijs Pupics – 28361938; Ineta Valaine – 29188350

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv