Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Izmanto iespēju trenēties brīvā dabā!

Saturs atjaunots: 14.05.2020.

Aglonas novada pašvaldība Latvijas Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Ekotūrisma attīstība Latvijā un Lietuvā, izmantojot ūdens resursus” (LEARN ECO TRAVEL, projekta numurs: LLI-349), ietvaros iegādājās 7 āra trenažierus, kas uzstādīti pie Aglonas vidusskolas.


Trenažieri ir piemēroti fizisku vingrinājumu veikšanai brīvā dabā. Trenažieri tika izvēlēti, lai ar tiem darbojoties, varētu nostiprināt pēc iespējas vairākas ķermeņa muskuļu grupas: vēdera preses muskulatūru, augšstilbu un apakšstilbu muskulatūru, krūšu, plecu un roku muskulatūru, kā arī vēdera un jostas vietas muskulatūru. Kombinētais trenažieris paredzēts gūžas locītavas un muguras lejasdaļas aktivizēšanai un līdzsvara sajūtas uzlabošanai. Trenažieri ir universāli, ar dažādām vingrojumu grūtības pakāpēm, tie ir piemēroti treniņiem gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī jauniešiem vecumā no 14 gadiem. Jaunākiem bērniem ieteicams darboties ar trenažieriem pieaugušo uzraudzībā. Izturīgā metāla konstrukcija ļauj trenēties dažāda svara cilvēkiem, bet jāievēro, ka viena lietotāja maksimālais svars nepārsniedz 120 kg. Uzstādītie trenažieri ir brīvi pieejami visiem novada iedzīvotājiem un viesiem bez maksas.

Visu projekta partneru kopējais ERAF finansējums: 525 469,95 EUR, savukārt Aglonas novada pašvaldības projekta budžets sastāda 56571,89 EUR, no kuriem pašvaldības un valsts līdzfinansējuma daļa ir 15% (8 485,79 EUR).

Projekta īstenošanas laiks: 02.05.2018. – 01.11.2019.

Sīkāka informācija par projektu un Programmu pieejama tīmekļa vietnē www.latlit.eu, kā arī Aglonas novada pašvaldības vietnē www.aglona.lv.

Šo projektu finansē Eiropas Savienība. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Aglonas novada dome, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Programmas mājaslapa: www.latlit.eu.
Eiropas Savienības tīmekļa vietne: www.europa.eu.
Projekta Facebook lapahttps://www.facebook.com/learnecotravel/

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Vita Rivare, projektu vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv