Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Izskanējusi Grāveru pagasta Zemnieku balle

Grāveru pagastā ir viena ļoti skaista tradīcija. Vēlā rudenī, kad raža novākta un zemes darbi apdarīti, lauksaimnieki ik gadu pulcējas Miķeļdienā zemnieku un lauksaimnieku ballē.

Šādi pasākumi ir vajadzīgi, jo mūsu zemnieki un saimnieki ir čakli ne tikai darbos, bet arī izklaidēs, par ko liecina pasākuma kuplais apmeklētāju skaits – šogad ābolam nebija vietas kur nokrist!
Atskatīties uz paveikto un kārtīgi izpriecāties šogad palīdzēja Viņas Augstība Rudens karaliene. Rudens karalienes valstībā klātesošos uzrunāja un sveica Grāveru pagasta pārvaldes vadītāja Aina Buiniča un  lauku attīstības konsultante Silvija Podskočaja.
Rudens karaliene visu vakaru rūpējās, lai būtu visiem labs garastāvoklis. Ar jaukām  dejām uzstājās Stoptime Dance Studio no Daugavpils, dziedāja  folkloras kopā „Speiga” no Ambeļiem, vīriešu ansamblis  „Ozoli” no Izvaltas, ansamblis no Ezernieku KN un vietējā tautas nama pašdarbnieki.
Pēc tradīcijas „Miķelis”  visus cienāja ar ķirbju zupu un  tikko izspiestu svaigu ābolu sulu. A/S „Preiļu siers” visus pasākuma dalībniekus cienāja ar gardiem sieriem un glazētiem šokolādes sieriņiem.
Dejojot, dziedot, sarunājoties savā starpā mēs visi uz mirkli aizmirsām par ikdienas darbiem un steigu, ļāvāmies pozitīvām emocijām un vakara brīnišķīgajai atmosfērai.

Turpināsim šo brīnišķīgo tradīciju un tiksimies nākošgad!

Informāciju iesniedza: Ivita Platonova, Grāveru TN vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv