Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Izsludina zīmējumu konkursu skolēniem par drošību internetā

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina zīmējumu konkursu skolēniem, aicinot veidot vāka dizaina piedāvājumu topošajam bukletam par drošību internetā. Konkursā aicināti piedalīties vispārizglītojošo vai profesionālo izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi, sākot no 5. klases.

Konkurss tiek organizēts, lai veicinātu bērnu un jauniešu izpratni par drošību interneta vidē. Konkursa norises laiks ir no šī gada 14. septembra līdz 28. oktobrim. Labāko darbu apbalvošana notiks 2015. gada 6. novembrī, kustības „Draudzīga skola” konferences laikā.
No konkursa dalībniekiem tiek gaidīti vizuāli pievilcīgi, estētiski un atraktīvi dizaina piedāvājumi, kuru vēstījumam jāsaistās ar interneta un jauniešu tematiku. Vāka dizaina maketa veidošanai var izmantot dažādas tehnikas (zīmējums, datorgrafika, fotogrāfija, jaukta tehnika u.tml.). Labākais konkursā iesniegtais darbs pilnībā vai daļēji var tikt izmantots topošā bukleta izveidē, to iepriekš saskaņojot ar darba autoru. nolikums_bukl.vaks_sept

Avots: Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv