Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Jau drīz trešais raidījums “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām”!

Saturs atjaunots: 5.10.2020.

Raidījumu cikls “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām” vēsta par izzūdošiem Latgales ciemiem, kur dzīvo mazāk nekā 50 iedzīvotāji. Pie raidījuma varoņiem dodamies kopā ar autoveikalu, kas bieži ir vienīgā iespēja, kā iegādāties pārtiku un pirmās nepieciešamības preces.


Cilvēku skaitam sarūkot, arvien biežāk ekonomiska, kultūras un citas dzīves jomas, galvenokārt koncentrējas ap pilsētām, taču reģionos joprojām paliek lauku teritorijas, kur dzīvo cilvēki ar tādiem resursiem, kas ir pieejami uz vietas. Caur raidījumu “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām” mēģināsim pavērot sociālos procesos, kas pašlaik norisinās laukos.

Trešajā raidījumā ciemosimies pie Kārsavas novada Mērdzenes pagasta Stiglavas un Krievu Stiglavas iedzīvotājām. Tiksimies arī ar novadpētnieku Nikolaju Nikuļinu, kas savas dzimtās pilsētas un novada vēstures pētīšanai ir veltījis vairākus dzīves gadus un zina daudzus unikālus faktus par Kārsavas novada dzīvi un attīstību gadusimtu mijā.

Trešo raidījumu “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām” skatieties 22. septembrī plkst. 13.30 kanālā  Rīga TV24 un 18.30 kanāla ReTV virszemes apraidē Latgalē. Vēlāk skatieties to platformā xtv.lv, kā arī mājaslapā www.lrtv.lvun LRT sociālo tīklu kontos www.facebook.comwww.youtube.com.

Publicitātes foto (autors – A.Mažāns)

Latgales reģionālā televīzija raidījumu izveidei guva atbalstu programmā “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma”. Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2020

Informāciju iesniedza: Svetlana Dudarenoka, projekta vadītāja, LRT žurnāliste

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv