Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Jaunatnes teātrī būs “Mazais princis”

Ar Jura Kulakova muzikālo izrādi “Mazais princis”, kas tapusi pēc Antuāna de Sent-Ekziperī stāsta motīviem, jau 1. septembrī uz koncertzāles “Rīga” skatuves savu jauno sezonu uzsāks Latvijas Jaunatnes teātris.


Savas skatuves gaitas Latvijas Jaunatnes teātrī “Mazais princis” sāks, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda un ģenerālsponsora “Skydas” un Radio SWH atbalstam. Mūziku šai izrādei komponējis viens no izcilākajiem Latvijas komponistiem – Juris Kulakovs.
Krāšņus un spilgtus kostīmus šai izrādei ir veidojusi māksliniece Elita Patmalniece, bet vērienīgu dekorāciju – scenogrāfs Kristaps Skulte. Iestudējuma vokālā pedagoģe ir Madara Celma, horeogrāfe – Liene Stepena, bet gaismu mākslinieks – Rūdolfs Kugrēns, dramatizējuma autors – Matīss Gricmanis. Lomās – Kārlis Tols vai Rihards Lepers, Jānis Jarāns, Madars Zvagulis, Marta Grase-Ančevska, Dace Šteinerte un Latvijas Jaunatnes teātra jauno aktieru studijas audzēkņi. Biļetes uz pirmizrādi 1. septembrī un turpmākajām izrādēm, kas paredzētas uz koncertzāles “Rīga” skatuves 27. septembrī, 3. un 20. oktobrī, 19. novembrī un 3. janvārī, nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

 Avots: www.koncertzaleriga.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv