Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Jauniešu 5.koncertuzvedums “Tādi esam!” izskanējis

22. augusta vakarā Aglonas brīvdabas estrādē bija sen neredzēta rosība: pulcējās novada iedzīvotāji, gan lieli, gan mazi, gan veselām ģimenēm. Visi ar nepacietību gaidīja Aglonas novada radošo jauniešu koncertuzvedumu “Tādi esam!”, kurš šogad bija piektais, jubilejas. Šos skaistos koncertuzvedumus veidoja Gunta Gulbe-Kalvāne kopā ar vietējiem jauniešiem.
Guntas ideja sanākt kopā jauniem cilvēkiem, kas grib interesanti pavadīt laiku, dziedāt un dejot draugu lokā, tika īstenota realizējot projektus “Radi pats!” (atbalstīja: Aglonas novada dome, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Izglītības un zinātnes ministrija, BJBLPC “Strops) un Jauniešu iniciatīvu projektu “Aglonas novada radošo jauniešu veidotais koncertuzvedums “Tādi esam!”” (projektu atbalstīja Aglonas novada dome), tapa jauns koncertuzvedums. Uzvedumā piedalījās Aglonas KC popgrupa “M.A.L.A.” – Nora Kirsanova, Agnese Kroiče, Evita Beāte – Valaine, Eva Marija Rudzīte, Mārtiņš Valainis, Marģers Kroičs. Vadītāja Gunta Gulbe – Kalvāne.Šajā programmā uzstājās novada jaunieši: Samanta Smirnova, Kristaps Kurmis, Kristīne Ancveriņa, Rolands Selickis, Dace Valaine, Mārtiņš Alžāns, Laura Valaine, Dāvis Onzulis, Dace Barkeviča, Raitis Indrikovs, Viktorija Mičule, Aiga Vargule, Justīne Zārberga, Andris Barkevičs, Mārtiņš Rutka.
Skatītājus neatstāja vienaldzīgus arī pieaicināto viesu uzstāšanās: visiem labi pazīstamā grupa “MIGGLA” Aglona/Preiļi un jauniešu grupa “Elpo šodien” no Daugavpils.
Publika labi uzņēma katru programmas numuru, jo tā bija daudzveidīga: dažādu stilu dejas, skaisti tērpi, jautras melodijas un skanīgas balsis. Skatītāji skaļi aplaudēja pēc katras uzstāšanās. Pasākuma vadītāja Gunta paziņoja, ka projekts ir noslēdzies un šis koncerts bija pēdējais. Reizēm bija grūti sanākt visiem kopā uz mēģinājumiem, jo katram sava nodarbe: mācības augstskolās vai darbs ārpus novada. Tomēr koncertuzvedumi tapa. Iepriekšējo četru gadu uzvedumi: 1. gads – “Nekur nav tik labi kā mājās”, 2. gads – “Tik dažādā mīlestība”, 3. gads – “Dzīve kā teātris”, 4. gads – “Daba – valdzinoša un skarba”.
Paldies mūsu talantīgajiem jauniešiem par svētkiem.
Paldies Guntai par izdomu, fantāzijas lidojumu, par spēju iedvesmot jauniešus uz aktīvu radošu darbošanos!

Sadaļā Fotogalerijas ir koncertuzveduma fotogrāfijas.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv