Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Jauniešu tikšanās Aglonas BJBLPC „Strops” Tēma: „Domāt citādāk”

20. septembrī Aglonas BJBLPC „Strops” pulcējās jaunieši uz tikšanos ar Gunu Egli un Andri Kažemāku. Guna un Andris pārcēlušies no pilsētas uz dzīvi laukos.

Tagad saimnieko vecvecāku mājās Aizkalnes pagastā un uzskata, ka, dzīvojot laukos,   ir mainījušās vērtības, sākuši domāt citādāk, ekoloģiskāk, lielāku uzmanību pievērsuši savai veselībai, mainījuši ēšanas paradumus. Guna ar Andri jauniešiem rādīja prezentāciju par dzimtas mājām, kuras iekopuši, stāstīja par izdarītajiem darbiem, kuri sagādā gandarījumu un dalījās ar savām atziņām: „Laukos var dzīvot bez superlieliem līdzekļiem, materiālu vides sakopšanai var ņemt no dabas, iedvesmoties no tās. Viss atkarīgs no tevis, tieši laukos aptvērām, uz ko esam spējīgi. Daba dara gudrāku, stiprāku, spēcīgāku.”

Brīvajā laikā Guna nodarbojas ar rokdarbiem: gatavo sapņu ķērājus, rotaslietas, Andris izveidojis savu ierakstu studiju un ieraksta dažādas dabas skaņas. Jaunieši paši ir noteicēji par savu laiku. Abi jūtas brīvi, bez stresa, neatkarīgi un laimīgi.

Paldies Gunai un Andrim par atvēlēto laiku Aglonas jauniešiem.

 

 

Informāciju iesniedza: Māra Ušacka, Aglonas BJBLPC „Strops” vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv