Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Jauns projekts Latvijā

 Ar 2014.gada 1.februāri Latvijā sāk darboties jauns projekts Portāls „Klubs 75”, kas apvieno zemnieku saimniecības un mājražotājus ar pircējiem visā Latvijā, kā arī atļauj tiem ikdienā iegādāties Latvijā audzētu veselīgu pārtiku.

Portāla „Klubs 75” mērķis ir atbalstīt Latvijas zemnieku saimniecības un mājražotājus. Veicināt Latvijā ražotajiem produktiem piegādi visiem cilvēkiem, kam ikdienā nav iespēja tikt pie mūsu pašu veselīgas Latvijā audzētas un ražotas pārtikas.
Portāls „Klubs 75” ir domāts visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri drošā un uz savstarpējās cieņas veidotā vidē vēlas atvieglot savas ikdienas rūpes, kas saistītas ar ikdienas vajadzībām.
Portālā „Klubs 75” būs iespējams izveidot uzticamu pakalpojumu sniedzēju loku, uzzināt aktuālo informāciju par pakalpojumu sniedzējiem, iegūt izdevīgus piedāvājumus, kas būtiski samazinās ikdienas noslodzi un ietaupīs laiku, ko pavadīt sev tīkamā veidā. Savukārt, ikvienam pakalpojuma sniedzējam ir iespēja izteikt īpaši izdevīgus ikdienas pakalpojuma piedāvājumus portāla Klubs 75 biedriem, reģistrējoties portālā kā pakalpojuma sniedzējiem.
Reģistrēt savu dalību portālā var aizpildot anketu un izveidojot savu profilu   www.klubs75.lv

Informāciju sagatavoja un iesniedza
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv