Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Jautrā diena

Spītējot aukstumam, 2016.gada 14.janvārī jau ceturto gadu Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops” pulcējās labākie Aglonas novada izglītības iestāžu joku stāstnieki.

Konkursā „Anekdošu virpulis 2016” piedalījās 8 joku stāstītāji no Aglonas internātvidusskolas, Priežmalas pamatskolas un Aglonas vidusskolas. Anekdošu stāstīšana nebūt nav pats vieglākais stāstniecības žanrs. Lai veiksmīgi piedalītos šajā konkursā, dalībniekiem ir ne tikai jāzina pietiekami daudz anekdošu, bet arī jāprot veidot kontaktu ar publiku, kā arī uzmanīgi jāklausās, ko stāsta citi, jo anekdotes mēdz atkārtoties. Atraktīvo skolēnu izpildījumu vērtēja un uzvarētājus noteica žūrija. „Mazā smīdinātāja” nominācija tika pieškirta Aglonas internātvidusskolas 2.klases skolniekam Ričardam Ivanovskim, par „Lielo smīdinātāju” tika atzīta Aglonas internātvidusskolas 6.klases skolniece Anita Sadovska, bet „Dižā smīdinātāja” tituls tika piešķirts Priežmalas pamatskolas 6.klases skolēnam Vladislavam Stivriņam. Aglonas internātvidusskolas skolēnam Ričardam Ivanovskim žūrija pasniedza simpātiju balvu. Viņš bija visjaunākais dalībnieks un pirmo gadu piedalījās šādā konkursā, bet visus klātesošos pārsteidza ar savu šarmu un anekdošu pūru.

27.janvārī Vladislavs Stivriņš un Anita Sadovska mūsu novadu pārstāvēja Dienvidlatgales novada anekdošu konkursa „Anekdošu virpulis 2016” pusfinālā Līvānos. Vladislavs mājās atgriezās ar pirmās pakāpes diplomu, bet Anita ieguva otrās pakāpes diplomu. Vispasaules smieklu dienā 1.aprīlī Rīgā Vladislavs Stivriņš piedalīsies „Anekdošu virpuļa” finālā, kurā savu talantu rādīs labākie smīdinātāji no visas Latvijas. FOTOGALERIJA

Paldies visiem dalībniekiem par smīdināšanu, bet pedagogiem – par audzēkņu atbalstu un iedrošināšanu!

Informāciju iesniedza: Lolita Kaļāne, Aglonas novada izglītības darba speciāliste interešu izglītības jomā